Kayseri Ekran Değişimi

 

Kayseri ekran değişimi hizmetleri siz müşterileri için her zaman alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışır. Bunun yanında tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Orijinale en yakın ekranlar ile telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner. Teknik servisimizde genel olarak erkan değişimleri;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında değişim sonrasında bilgileriniz silinmez.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi altında yapılır.
  • Değişim için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları tercih edilir.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Kayseri ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere göndermeniz ve ekran değişimi hizmetleri almanız mümkün olur. Sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ardından ekran değişimleri en kısa sürede yapılarak tekrar kargo yoluyla teslim alabilirsiniz. Ayrıca servisimizde kargo ücretleri tamamen bize aittir. Bunların yanı sıra teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak hizmete sunulur. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığını sorunları Kayseri garantili ekran değişimi kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kayseri

iPhone ekran değişimi için bir an önce servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde ekran değişimleri için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Teknik servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında yeni ekranlarınızda birtakım testler ve kontroller yapılır. Bun göre değişimi yapılan ekranlarınızda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Kayseri

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda garanti kapsamında ekran değişimleri yapar. Sizler de Kayseri garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Daha sonra ekranlarda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca ekran değişimi sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Kayseri

Xiaomi telefonların ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, sizlere her zaman güvence altında ekran değişimleri ile yardımcı olur. Sizler de garantili ekran değişimi Kayseri sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayrıca teknik servisimizde Xiaomi ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Bu sayede telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez. Diğer yandan telefonlarınızda yer alan bilgiler de değişim sonrasında alsa silinmez.

Huawei Ekran Değişimi Kayseri

Huawei ekran değişimi konusunda siz müşterileri için hızlı ve kaliteli çözümler sunan servisimiz, alanında uzman bir kadro ile hizmet verir. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, en ucuz ekran değişimi yapan telefon servislerinden biridir.

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızdaki iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Bunun ardından ise ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelemez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi