Kilis Ekran Değişimi

 

Kilis ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile sizlere yardımcı olan firmamız, her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim hizmetleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Kilis ekran değişimi aynı zamanda sizlere kargo yoluyla değişim hizmeti alma imkanı sunar. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, sizlere daima hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de Kilis garantili ekran değişimi ile ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kilis

iPhone ekran değişimi için bir an önce bizimle iletişime geçin ve sizlere alanında uzman bir ekiple yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında tüm ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Diğer yandan servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de Kilis garantili ekran değişimi sayesinde çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda ortaya çıkan sorunlar için de ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Kilis

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, aynı zamanda uzman bir ekip ile değişim yapar. Ayrıca servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Değişim esnasında ise telefonlarınızda yapılan tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika arasında yapılır. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır. Herhangi bir sorun gözükmediği halde sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Kilis

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınız için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Siz müşterileri için garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları garantili ekran değişimi Kilis ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında yaşadığınız herhangi bir ekran sorunu için de ücretsiz destek alabileceğinizi belirtmek isteriz.

Huawei Ekran Değişimi Kilis

Huawei ekran değişimlerinde alanında uzman bir ekip ve uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner.

Diğer yandan ekran değişimleri sizlerin gözü önünde olur. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan asla bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Servisimizde ön cam değişimi değil, bunun tam aksine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik sorunlar meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi