Kırık Huawei Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık Huawei Ekran Değişimi Kadıköy içinde ve çevresinde ekran değişimi ve tamiri konusunda hizmetler sunan firmamız ile siz de telefon ekranlarında yaşadığınız pek çok problemin çözümüne ulaşabilirsiniz. Telefon ekranlarınızdaki kırılma, çatlama veya dokunmatik panel problemleri için bize gelin, sizlere en uygun fiyat aralıkları ile hızlı ve kaliteli hizmetler sunalım.

Telefon ekran değişimi fiyatı konusunda müşterilere daima bütçe dostu bir hizmet anlayışı ile yardımcı olan telefon servisimiz, aynı şekilde telefonların tamiri ve onarımı konusunda da aynı fiyat politikasına sahiptir. Dilerseniz telefonlarınızı kargo ile bize gönderebilir ve ekran değişim hizmeti alabilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle bizimle iletişime geçmek ve ardından telefonlarınızı kargo yolu ile firma adresimize göndermektir. Kargo’nun elimize ulaşması ardından ekran değişimlerini hemen yapılır ve aynı gün geri kargolanır.

Müşteri Adresinde Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık Huawei ekran değişimi Kadıköy bölgesinde müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri veren servisimiz ile siz de hizmeti ayağınıza getirebilirsiniz. Servisimiz, müşterilerinin talepleri doğrultusunda ekran değişimi hizmetlerini bulundukları konumda verebilmektedir. Sadece telefon servisimize iletişime geçmeniz ve ardından adres bilgilerinizi bırakarak servis çalışanlarımızı beklemeniz yeterlidir. Sizden aldığımız talep doğrultusunda derhal servis çalışanlarımız bulunduğunuz konuma yönlendirilecek ve ekran değişimi hizmetleri almanız sağlanacaktır. Bunun yanında siz müşterilerimiz için sunduğumuz avantajlı hizmetler ise aşağıdaki gibidir;

  • Yalnızca 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran değişimi
  • Alanında uzman ve deneyimli personeller
  • Orijinal ya da orijinale yakın ekranlar arasından seçim
  • Kargo gönderimi ile ekran değiştirme imkanı
  • Müşteri adresinde ekran değişim hizmetleri
  • Ekran değişimi sonrasında kullanılan parça ve işçilik için 6 ay garantili hizmet
  • Son sistem ekipman be donanımlar ile ekran değiştirme

Huawei Ön Cam Değişimi ile Yaşanan Problemler

Ekran değişimi hizmetlerinde alanında uzman bir telefon servisi olarak sadece ön cam değişimi tavsiye etmemek de ve aynı zamanda bu hizmeti vermekteyiz. Telefon ekranlarında daha sonradan ortaya çıkan sarı lekeler ve piksel patlamaları nedeniyle firmamız komple ekran değişimini önermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi