Kırık iPhone 6 Ekran Değişimi Kadıköy

Sektör bünyesinde gerçekleştirdiği hızlı ve kaliteli çözümleri ile her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile telefonlarınızın ekran değişimlerini yapar. Ekran değişimleri için gerekli olan tüm ekipman ve donanımı bulunduran firmamız ile ekran değişimleri ortalama 15 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Kırık iPhone 6 ekran değişimi Kadıköy ve çevresinde geniş kapsamlı hizmet ağı ile müşterilerine her zaman profesyonel çözümler sunar. Firmamız tarafından yapılan ekran değişimlerinde iç ekran, cam ve dokunmatik panelden oluşan tek parça ekran kullanılır. Bunun yanında sersimiz hiçbir zaman için sadece ön cam değişimiz yapmaz. Bunun aksine tek parça ürün şeklinde ekranın tamamı değiştirilir. Genelde sadece ön cam değiştirilmesi kısa bir zaman sonra ekrandan ayrılması nedeniyle telefonda istenmedik hasarlar meydana getirir ve böyle bir uygulama firmamız tarafından kesinlikle yapılmamaktadır.

Uygun Fiyatlarda Kırık iPhone 6 Ekran Değişimi Sunuyoruz.

Servis olarak siz müşterilerimize her zaman konusunda uzman ekibimizle hizmet verir ve bunun yanında tamamen orijinal parçalar kullanırız. Aynı zamanda ekran değişimlerini oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapar ve sizlere en makul fiyatlarda yardımcı olmaya çalışırız. Siz de iPhone 6 telefonunuzun ekranında yaşadığınız kırılma, çatlama ya da dokunmatik panel sorunları için bize gelebilir ve sizlere kalıcı ve etkili çözümler sunmamızı sağlayabilirsiniz.

iPhone 6 telefonlarınızın ekran değişimlerinin yapılmasının ardından ekranlar orijinalinden farksız hale gelir. Ekran değişimlerini servisimiz ile yaparak birtakım avantajlar elde edersiniz ve bunun yanında sizlere özel profesyonel hizmetlerimizden tüm aşamaları ile faydalanmış olursunuz. Bizimle yapacağınız ekran değişimlerinde elde edeceğiniz avantajlar şu şekildedir;

 

  • Ekranlarınız tamamen konusunda uzman ekip tarafından direkt olarak göz önünde değiştirilir.
  • Servisimiz ile değişen ekranlarınıza 6 ay parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekranlarınızın değişimi yapılır.
  • İsterseniz direkt olarak İstanbul servisimize gelebilir ya da telefonlarınızı kargo ile bizlere göndererek telefonlarınızın ekran değişimlerini yapabilirsiniz.
  • Ekran değişimlerinizin yapılmasının ardından yeni takılan ekran bizzat tarafımızdan kontrol edilir ve daha sonra sizlere teslim edilir.

En uygun koşullarla iPhone ekran değişimi hizmeti almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi