Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy bölgesi ve çevresinde müşterilerine yerinde hizmetler sunar. Firmamız bulunduğunuz adrese kadar gelir ve telefon ekranınızı yerinde değiştirir. Müşterilerimize uyguladığımız ayrıcalıklı hizmetlerden biri olan adreste değişimin yanında telefonlarınızı kargoyla da gönderebilir ve deneyimli personellerimiz tarafından kaliteli bir hizmet anlayışı ile ekran değişimi sağlayabilirsiniz.

Sadece ön cam değişimi yaptırmak isteyen müşterilerimiz içinse yine aynı hızlılık ve kalitede profesyonel çözümler sunulur. Ayrıca servisimiz orijinal ve orijinale yakında ekran alternatifleri ile müşterilerine hizmet verir. Bu alternatifler arasından seçim yapmak tamamen size kalmıştır. Hangi ekranı istiyorsanız bize iletebilir ve kısa süre içerisinde yaşadığınız ekran probleminden kurtulabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı ve Avantajlı Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık iPhone 6 Plus Ekran Değişimi Kadıköy bünyesinde ekran değişimi ve telefon tamiri konusunda ayrıcalıklı hizmetler ile müşterilerine yardımcı olan bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. Siz de bizimle hızlı ve kaliteli çözümlere kavuşabilir ve bunun yanında avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Firmamızın sizler için sağladığı avantajlara şöyle bir bakacak olursak;

  • Konusunda uzman personel kadrosu
  • Sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran değişimi
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi
  • Orijinal ve orijinale yakın ekran çeşitleri
  • Sadece ön cam değişimi hizmetleri
  • Ekran değişimi sonrası kırılmaz cam koruyucu desteği
  • Ekran değişiminde kullanılan parça ve işçilik için 6 ay garanti süresi
  • Telefonlarda ortaya çıkan tüm arızaların tamir ve onarımı
  • Müşteri adresinde ekran değişimi
  • Müşterinin gözü önünde şeffaf hizmetler

iPhone Orjinal Olmayan Ekran Sorunu

Telefonlarda ekran değişimi sonrası orijinal olmayan ekranlar kısa zaman içerisinde arıza çıkarabilir. Bu nedenle orijinal ekranların tercih edilmesinde ve ekranların profesyonel hizmetler altında değiştirilmesinde fayda vardır. Bu yüzden firmamız, sizlere sunduğu profesyonel hizmetlerin yanı sıra ekran değişimlerinde orijinal ya da orijinale yakın kalitede ekranlar kullanır. Bunun yanında ekran değişiminin ardından kontrol ederek teslim eder. Firmamız yapmış olduğu tüm tamir ve onarım hizmetlerinde yedek parça ve işçilik için 6 ay garanti süresi ile hizmet verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi