Kırık iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Kadıköy bölgesinde sunduğu hizmetler ve çözüm odaklı çalışmaları ile en çok tercih edilen firmalar arasında yer alır. Ekran değişiminde alanında uzman personeller ile çalışır ve bunun yanında telefonların tüm arızaları için tamir ve onarım hizmetleri sunar. Aynı şekilde diğer telefon sorunları için de bünyemizde konusunda uzman personeller bulunmaktadır.

Ekran değişimi hizmetleri ile müşterilerine titiz ve özenli bir şekilde yardımcı olan firmamız, aynı zamanda müşteri adresinde hizmetler vermektedir. Müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçer ve bunun ardından adres bilgilerini bırakır. Daha sonra servis elemanlarımız kısa süre içerisinde müşterilerimizin ikamet ettiği konuma ulaşarak onlara ekran değişimi başta olmak üzere iç cam değişimi, dokunmatik panel değişim ve diğer telefon arızalarında yardımcı olur.

Kargo Gönderimi ile Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık iPhone 6s Plus Ekran Değişimi Kadıköy bölgesinin ekran değişim hizmetleri konusunda öne çıkan firmalarından biridir. Müşterileriniz telefon ekranlarında yaşadıkları sorunları gidermek adına telefonlarını kargo ile bize gönderebilir ve kısa sürede ekran tamiri ya da ekran değişimi yapılmasının ardından tekrar kargo ile teslim alabilir. Bunun yanında müşterilerimiz için sunduğumuz diğer avantajlar ise aşağıdaki gibidir;

  • Deneyimli ve uzman personel kadrosu
  • 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran ve dokunmatik değiştirme
  • Orijinal ve orijinale yakın ekran seçenekleri
  • Yedek parça ve işçilik sonrası 6 ay garantili hizmet
  • Müşteri adresinde ekran değişimi
  • Telefon ortaya çıkan tüm arızalarında tamir ve onarım

iPhone Ekran Değişimi Sonrası Hizmetler

Firmamız siz müşterileri için ekran değişimi sonrasında garantili hizmetler sunar. Ekran değişimi yaptıran müşterilerimiz için kullanılan yedek parça ve işçilik 6 ay süre ile garanti altına alır ve müşterilerimizin herhangi bir şekilde telefon ekranlarında sorun yaşaması halinde ücretsiz hizmet verilir. Bunun yanında ekran değişimi yapılmasının ardından kırılmaz cam koruyucu hizmetimiz ile telefon ekranlarında yanı sorun yaşanmaması adına destek hizmetimiz bulunmaktadır. Bu cam koruyucu ekranınızı dış etkenlere karşı korur ve aynı problemleri yaşamanızı önler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi