Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone 8 Plus Ekran Değişimi Kadıköy bölgesinde telefon tamiri ve onarımı konusunda geniş bir hizmet ağına sahip olan firmamız, ekran değişimi hizmetleri ile sektörün önde gelen firmalarından biridir. Kaliteli ve hızlı çözümleri ile müşterilerine çözüm odaklı hizmetler sunar ve bunun yanında tüm hizmetlerinde profesyonel bir çerçevede çalışmalarını sürdürür.

Sadece dokunmatik değiştirme hizmetleri de veren firmamız ile siz de telefonlarınızın dokunmatik panellerinde yaşadığınız problemleri çözüm olabilir ve telefonlarınızı tekrar daha rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Ve Güvenilir Çözümler İçin Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık iPhone 8 Plus ekran değişimi Kadıköy ilçesinde ve çevresinde ekran değişimi hizmetleri ile müşterilerine yardımcı olan bir firma olarak her zaman en iyi ve kaliteli hizmetleri vermeye çalışmaktayız. Ekran değişimi konusunda alanında uzman personel kadrosu ile hizmet veren firmamız, sadece ön cam değişimi yerine tamamen ekran değişimi hizmetlerini tavsiye etmekte ve müşterileri için uygulamaktadır. Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlar içerisinde yer alan bilgilerin güvenliğine dikkat etmekte ve bu bilgilerin silinmesine asla izin vermemektedir. Telefonlarınızda ekran değişimleri için bizi tercih edebilir ve istediğiniz her an telefonlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Diğer yandan telefon servisimizden alacağınız hizmetlerde aşağıdaki avantajları elde edersiniz.

  • Deneyimli ve tecrübeli personel kadrosu
  • Kullanılan yedek parça ve işçilik için 6 ay garanti hizmeti
  • Orijinal Apple ekranları ya da orijinale yakın ekran seçenekleri
  • Kargo gönderimi ile ekran değiştirme hizmeti
  • Müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri
  • Ekran değişiminin hemen ardından kırılmaz cam koruyucusu desteği

iPhone Ön Cam Değişimi Problemleri

Telefon ekranlarında yaşanan kırılma çatlama ya da dokunmatik panel arızalarında maalesef ekran değişimi zorunludur. Ancak bu konuda dikkat edilmesi gereken ekran değişimi yerine sadece ön cam değişimi yapılması gibi hatalardır.  Sadece ön cam değişimi yapmak ekranda sarı lekeler ve piksel patlamalarına neden olur. Bu nedenle firmamız komple ekran değişimini tavsiye etmekte ve müşterilerine bu doğrultuda hizmet vermektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi