Kırık İphone Ekran Değişimi Kadıköy

İphone modelleri son dönemlerde en çok tercih edilen cep telefonu ve tablet markalarının başında gelmektedir. Kullanışlı ve bir o kadar da fonksiyonel olan İphone modellerinde diğer ürünlerde olduğu gibi zaman zaman ekranın hasar görmesi ve kırılması gibi sorunlar meydana gelmektedir. İletişimin son derece önemli olduğu günümüzde bu durum oldukça büyük sorundur.

Firmamız, uzun yıllardır sektörde sizlere kırık iphone ekran değişimi hizmeti sunan profesyonel ve kurumsal firma özelliği taşımaktadır. Firmamız, iphone marka cep telefonu ve tablet ekran değişimi konusunda uzman ve eğimli teknisyenlerle sizlere ekran değişimi hizmeti vermektedir.

İphone Kırık Ekran Değişimini 15 Dakikada Yapıyoruz

İphone kırık ekran sorunlarınıza kalıcı çözüm önerileri üretmek ilk amacımızdır. Sürekli teknolojiyi takip eden ve gelişmelerden haberdar olan firmamız, kırık olan iphone ekranlarınızı hızlı bir şekilde onarır. Ekranlarınız olması gerektiği şekilde ve olması gerektiği kalitede değişmesini sağlamaktadır. Düzenli aralıklarla hizmet içi eğitim alan teknik servis personellerimiz, kırılan iphone markalı cep telefonu ya da tablet cihazlarınızın ekran değişimini 15 dakika içerisinde tamamlamaktadır.

Zaman konusunda son derece hızlı olan personellerimiz, aynı zamanda cihazınız için orijinal ve güvenli parçalarla ekran değişimini yaparak cihazınızın dokunmatik mekanizmasının zarar görmesine mahal vermemektedir. Kırık ekran değişimi ardından kalite kontrol testleri yapıldıktan sonra cihazınız kısa sürede size teslim edilmektedir. Böylece işleriniz de iletişiminiz de aksamamış olacaktır.

Ekran Değişimi Hizmetimiz Ayağınıza Gelsin

Firmamız, İstanbul Kadıköy’de bulunan merkezinde iphone kırık ekran değiştirme hizmeti sunmakla birlikte dilerseniz yerinde hizmet sunarak ekran değişim hizmetimizi ayağınıza kadar getirmektedir. Kadıköy ilçesine ulaşım sağlayamayacak konumdaysanız firmamızla iletişime geçtiğinizde müşteri temsilcisi yetkililerimiz teknik servis ekiplerimizi bulunduğunuz adrese yönlendirmektedir.

Teknik servis ekiplerimiz, bulunduğunuz yerde kırık iphone ekran değişim hizmetlerini siz değerli müşterilerimize 15 dakika gibi kısa bir sürede sunarak sorununuzun hızlı şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlamaktadır. Kendi araçlarımızla bulunduğunuz adrese ulaşım sağlayan personellerimiz, ekran değişimini sizin yanınızda yapmaktadır. Göz önünde ekran değişimi hizmetimiz sayesinde cihazınıza yapılan tüm müdahaleleri, takılan yeni ekranı ve diğer tüm işlemleri bizzat görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi