Kırık iPhone xr Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık iPhone xr ekran değişimi Kadıköy bölgesinin telefon tamiri ve onarımında önemli firmalarından biri olarak hizmet vermekte ve sizlere profesyonel çözümlerimiz ile yardımcı olmaktayız. Servisimiz ile telefon ekranlarınıza yaşadığınız kırık, çatlak veya dokunmatik sorunlarında bize gelebilir ve kısa süre içerisinde telefon ekranlarınıza orijinalden farksız hale getirebilirsiniz.

Dokunmatik değişimi gibi hizmetlerde alabilir ve telefon ekranınızın dokunmatik hassasiyetinde yaşadığınız problemlere bizimle kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Çünkü firmamız, konusunda uzman deneyimli çalışanları ile yalnızca 15 dakika içerisinde ekran değişimini gerçekleştirir ve gerekli kontrolleri yaparak telefonunuzu size teslim eder.

Garantili Ekran Değişimi Hizmetleri İçin Kadıköy Ekran Değişimi

Kırık iPhone xr ekran değişimi Kadıköy ilçesinin ekran değişimi konusunda hızlı ve kaliteli hizmetler sunan telefon servisi olarak sizlere garantili hizmetler vermekteyiz. Ekran değişimi hizmetlerinde kullanılan parça ve işçilik için 6 ay garanti hizmeti veren firmamız ile sizde telefon ekranlarınıza içiniz rahat bir şekilde değiştirebilir ve tekrar böyle bir sorun yaşamamak adına garantili hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bunun yanında sunduğumuz diğer ayrıcalıklı hizmetler aşağıdaki gibi sıralanabilir;

  • Yalnızca 15 dakika gibi kısa bir zamanda ekran değişimi
  • Alanında uzman ekip
  • Müşteri adresinde ekran değişimi hizmetleri
  • Kargo hizmeti ile ekran değişimi
  • Yedek parça ve işçilik için 6 ay garanti hizmeti
  • Diğer telefon arızaları için tamir, onarım ve bakım
  • Ekran değişimi sonrası kırılmaz cam koruyucu hizmeti

iPhone Ön Cam Değişimi Sorunları

Hizmet verdiği her konuda müşterilerinin yararına çalışmalar yapan telefon servisimiz, ekran değişim hizmetlerinde sadece ön cam değişimi ya da dış cam değişimi gibi konularda hizmet alınmasını tavsiye etmemektedir. Bunun nedeni yalnızca ön cam değişimi yapılan ekranlarda daha sonradan istenmedik sorunların ortaya çıkmasıdır. Bunlardan biri ekranda sarı lekeler oluşması ve diğeri de piksel patlamalarıdır. Bu şekilde sorunlar meydana gelen ekranlar, kullanım zorluğu çıkarmakta ve ekranın belirli bölümlerinin kullanılamamasından neden olmaktadır. Bu yüzden her çalışmasında müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran firmamız, ön cam değişimi ya da dış cam değişimi gibi konularda hizmet vermemektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi