Kırık LG Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık LG ekran değişimi Kadıköy ve çevresinin telefon tamiri ve onarımı konusunda pek çok farklı hizmeti aynı anda sunan telefon servisimi, siz müşterilerine her zaman hızlı ve kaliteli çözümleri ile yardımcı olur. Ekran değişimi hizmetleri ile ön plana çıkan servisimiz, sadece 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde ekran değişimi yapar ve gerekli kontrolleri yaparak telefonunuzu size teslim eder.

Sadece ön cam değişimi yerine komple ekran değişimlerinin önerildiği firmamız da ön cam değişimi yapılmamaktadır. Müşterilerinin daha sonradan istenmedik sorunlarla karşı karşıya kalmaması adına ön cam değişimi yapmayan servisimiz, bir anlamda müşterilerini ön cam değişimi ile gelen sarı lekeler ve piksel patlamaları için koruma altına almaktadır.

Garantili Ekran Değişimi İçin Kadıköy Ekran Değişimi Hizmetleri

Kırık LG ekran değişimi Kadıköy bölgesinde ekran değişimi hizmetleri konusunda fark yaratan bir telefon servisi olarak siz müşterilerimize garantili hizmetler sunduğumuzu belirtmek isteriz. Siz de firmamız ile gerçekleştireceğiniz ekran değişimleri sırasında kullanılan parça ve işçilik için 6 ay garanti hizmeti alabilirsiniz. Sadece dokunmatik değişimi ya da ekran değişimlerini bizimle yapın ve bu fırsattan yararlanma şansına sahip olun. Bunun yanında telefon servisimizin sizler için sunduğu diğer fırsatlar ise şöyle sıralanabilir;

  • Deneyimli ve konusunda uzman personel kadrosu
  • Son sistem ekipman ve donanımlar ile ekran değiştirme
  • Orijinal ya da orijinale yakın ekran seçenekleri
  • 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi
  • Müşteri talebine göre İstanbul içinde adreste ekran değişimi
  • Kargo gönderimi ile ekran değişimi
  • 15 dakika içinde ekran değiştirme

LG Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Telefon servisimizden aldığınız ekran değişimleri hizmetleri sonrasında aynı sorunlarla karşılaşmamak ya da ekranlarınızda farklı problemlerin ortaya çıkmaması adına konusunda uzman ve deneyimli çalışanlarımız tarafından teslimat öncesinde bir takım testler ve kontroller yapılır. Bu kontroller de başarılı bir şekilde geçen telefonlar kullanıma hazır hale gelmiş demektir. Ayrıca servisimiz, ekranlarınızda yaşanması muhtemel sorunlar için her ihtimale karşı parça ve işçilik garantisi sunar. Garanti süreci, ekran değişimi hizmetinin yapılması ardından 6 ay kadar devam eder. Bu süre içerisinde telefon ekranlarınıza sorun yaşamamıza halinde tekrar servis size gelebilir ve ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi