Kırık Samsung Ekran Değişimi Kadıköy

Kırık Samsung ekran değişimi Kadıköy adresimiz Samsung markalı telefonlarda meydana gelen sorunların çözüme kavuşturulmasında tercih edilebilecek prestijli bir adres olmaktadır. Sektöründe yeniliklere açık ve öncü bir adres olmanın verdiği güvenle telefonlarınızın ekran değişimleri için bizi arayabilirsiniz. Acilen telefonunuzun ekranının değişmesi gerektiğinde bizi aramanız yeterli olacaktır. Telefonunuzun ekran değişimi için hızlı bir şekilde kapınıza kadar gelecek olan personelimiz telefonunuzun parçalarına zarar vermeden ve içerisinde bulunan resim, video, müzik gibi dokümanları silmeden size iade edecektir.

İç ekran değişimi, dış ekran değişimi ve dokunmatik alan değişimi gibi bütün işlemlerde sizlere profesyonel anlamda hizmet sunacak olan adresimiz kısa sürede bulunduğunuz yere gelerek telefon ekran değişimi işlemini gerçekleştirecektir. Bu sayede zamandan tasarruf edeceğiniz gibi gözünüzün önünde yapılacak olan bu işlemler sayesinde içiniz rahat edecektir.

Ekran Değişiminde Kadıköy Adresinin Farkı!

Kırık Samsung ekran değişimi Kadıköy adresi ekran değişimi konusunda kendini ispatlamış ve sektörüne öncü konuma gelmiş adreslerden biridir. Müşterilerinin memnuniyetini kazanmak adına ekran değişimi hizmetinde kendini sürekli yenileyen adresimiz hızlı hizmeti ile de dikkat çekmektedir. 15 dakika gibi oldukça kısa bir süre içerisinde telefonlarınızın ekranında oluşan sorunları ortadan kaldırabilen personellerimiz bütün bu hizmetlerin yanı sıra sizlere şu avantajları da sunmaktadır:

  • 15 dakika gibi bir sürede bütün ekranın değişimi ve bunu gözlerinizin önünde yapması.
  • Samsung modeller konusunda deneyimli, gerekli bilgi ve donanıma sahip personel desteği.
  • İstanbul içerisinde ve özellikle Kadıköy’de telefon edilmesi halinde yerinde hizmet ayrıcalığı.
  • Kargo ile gönderim şeklinde telefon ekran değişimi.
  • 6 ay boyunca telefonlarda kullanılan malzemeler ve işçilik için garanti.
  • Samsung modeller için orijinal ekran ya da orijinale yakın ekran parçası.
  • Ekran değişiminden sonra telefonlar için kırılmaz cam hizmeti.

Samsung Ekran Değişimi Sonrası

Samsung markalı telefonlarda yapılan ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun meydana gelmediği gibi telefonunuzun ekranı oldukça canlı bir görüntü sunacaktır. Kırılma, çizilme gibi durumlara karşı koruma altına alınmış olan telefonunuzu gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Telefon cam değişimi fiyatı ve bütün hizmet fiyatlarımız hakkında bilgi almak istediğinizde bizi arayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi