Kırıkkale Ekran Değişimi

Kırıkkale ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Teknik sevişimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur.
  • Değişim yapılmasının ardından telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında gerçekleştirilen işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Kırıkkale ekran değişimi sayesinde telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve bu şekilde değişim hizmetleri almanız mümkündür. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise firmamıza aittir. Servisimizde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de Kırıkkale garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kırıkkale

iPhone ekran değişimi konusunda sizler de hızlı ve kaliteli çözümler arıyorsanız, bir an önce servisimize uğrayın ve uzman ekibimiz ile ekran sorunlarınızdan kurtulun. Telefon servisimizde ekran değişimleri için orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılır. Ayrıca değişim hizmetleri tamamen steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra hızlı ve güvenilir çözümleri ile garanti kapsamında çözümler sunan firmamız, sizleri güvence altına alarak hizmet verir. Telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm problemleri Kırıkkale garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Kırıkkale

Samsung ekran değişimi için bir an önce telefon servisimize gelin ve sizler de konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilir. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Kırıkkale

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman garanti kapsamında değişimler yapar. Bu nedenle sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları garantili ekran değişimi Kırıkkale ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile yapılır. Alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirilen değişimlerde, daima son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz.

Huawei Ekran Değişimi Kırıkkale

Huawei telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman bir ekip ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda uygun fiyatlı çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında daima orijinale en yakın Huawei ekranlar ile değişim yapılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Ayrıca ekran değişimi yapılmasının ardından ekranlarınızda bir dizi test ve kontroller gerçekleştirilir. Bunun ardından herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız kısa sürede teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi