Kocaeli Ekran Değişimi

Kocaeli ekran değişimi için sizler de telefon servisimize uğrayarak telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz. Son teknoloji ekipmanlar ve alanında uzman bir kadro ile ekran değişimleri yapan firmamız, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında teknik servisimizde değişimler her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde yapılır.

Kocaeli ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri tamamen firmamız tarafından ödenir. Garanti kapsamında ekran değişimleri yapan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Sizler de Kocaeli garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimlerini yaptırabilirsiniz. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde servisimize gelerek ücretsiz destek de alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kocaeli

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın iPhone ekranlar ile yapılır. Bunun yanında steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında değişimler gerçekleştirilir. Değişim esnasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ayrıca ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise telefon ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ekran değişimi sonrasında sizler de ekranlarınızı kontrol ederek telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Kocaeli

Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm problemleri kısa süre içerisinde giderelim. Sizler de ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları Kocaeli garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca ekranlarınızı en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değiştirebilirsiniz.

Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni uzman ekibimizin telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Bu şekilde bilgileriniz asla silinmez ya da zarar görmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Kocaeli

Xiaomi garantili ekran değişimi konusunda sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de garantili ekran değişimi Kocaeli ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde konusunda uzman ve deneyimli bir ekip ile hizmet veren servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Servisimizde siz müşterilerimiz için kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat aralıkları ile değişim yapılır.

Huawei Ekran Değişimi Kocaeli

Huawei ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri ile sizlere yardımcı olan telefon servisimiz, sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimlerinde alanında uzman ve deneyimli bir ekibin yanı sıra son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir.

Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi