Konya Ekran Değişimi

 

Konya ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli çözümler sunan teknik servisimiz, alanında uzman ve deneyimli teknisyenleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve erkan parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Bunun yanında parça ve işçilik garantili hizmetler sunulur.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Konya ekran değişimi ile sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilirsiniz. Kargo ile yapılan ekran değişimlerinde servisimize ulaşan telefonlarınız, kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri yollanır. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından ödenir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Konya garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimi yaptırabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Konya

iPhone ekran değişimi için alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmak istiyorsanız, sizler de hemen telefon servisimize uğrayabilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verir. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan telefon servisimiz, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Konya garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları giderebilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için ücretsiz destek sunduğumuzu belirtmek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Konya

Samsung garantili ekran değişimi için sizler de daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunalım. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de garantili ekran değişimi Konya ile kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler sunulduğunu da söylemek isteriz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Böylece telefonlarınız için en uygun ortam oluşturulmuş olur. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Xiaomi Ekran Değişimi Konya

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde siz müşterileri için alanında uzman bir ekip ile değişim yapan firmamız, son teknoloji ekipmanlar ile sizlere yardımcı olur. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde değişim gerçekleştirilir. Bu sürenin ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak teslimat gerçekleştirilir.

Diğer yandan ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz. Telefon servisimizde ön cam değişimi değil, bunun tam aksine panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde ise daha sonradan telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi problemler meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Konya

Huawei ekran değişimlerinde sizlere oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren telefon servisimiz, sektörün en ucuz ekran değişimi yapan firmalarından biridir. Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için telefon servisimizi tercih edebilirsiniz. Üstelik servisimiz bünyesinde Huawei ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır.

Bunların yanı sıra ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Alanında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar ve bu sayede bilgileriniz asla zarar görmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi