Kurye ile Cep Telefonu Tamiri ve Ekran Değişimi

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri hizmetimiz Kadıköy Cep Dünyası tarafından devreye sokulmuştur. Servisimiz ile iletişime geçerek, web sitemizden cihazınızın marka ve modeline göre tamir fiyatlandırmasını ve ulaşım ücretini öğrenebilirsiniz.

Akıllı cihazlarınızda meydana gelen kırık,çatlak ya da sıvı teması sonucu kullanılamaz hale gelen dokunmatik ekranlarınızın ekran değişimi işlemlerini uzun yıllar boyunca servisimizde hizmet sağlamaktaydık. Fakat servisimize gelemeyecek durumda olan müşterilerimizin ayağına artık biz gidiyoruz. Dilediğiniz yerde, dilediğiniz gün ve saatte gelerek cihazınızdaki problemleri onarmaktayız.

Özel servis aracımız ya da moto-kurye hizmetimiz ile teknik ekip üyesi arkadaşlarımız gün boyunca daha önceden planlanmış müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. Gerekli tüm ekipmanları ile randevu almış müşterilerimize hizmet sağlamaktadır.

Kurye ile Cep Telefonu Tamiri Hizmetini Nasıl Alabilirim?

Kurye ile tamir hizmeti almak isteyen müşterilerimiz; 0(216) 338 37 72 ya da 0(552) 356 72 72 numaralı telefonlardan Kadıköy Cep Dünyası’nı arayarak Kurye ile Cep Telefonu tamir hizmeti almak istediğinizi belirtmelisiniz. Teknik Ekip Üyesi arkadaşlarımız sizlere cihazınızda meydana gelmiş olan sorunu soracaktır.

Cihazınızın problemini biliyorsanız:

Cihazınızda meydana gelen problemleri biliyorsanız, web sitemizdeki ekran değişimi ya da başka bir sorununuzun cihazınızın marka ve modeline uygun olarak fiyatını görebilirsiniz. Kurye ile telefon tamiri ve kurye ile ekran değişimi almak istediğiniz konuma göre de bu fiyatlandırmaya ek olarak ulaşım ücretini ekleyerek toplam size maliyetini öğrenebilirsiniz.

Cihazınızın problemini bilmiyorsanız:

Cihazınızın problemini tam olarak ifade edemiyor ve kurye ile cep telefonu tamiri hizmeti almak isterseniz, servisimizi arayarak ücretsiz arıza tespitinde bulunmak istediğinizi beyan edebilirsiniz. Ücretsiz arıza tespiti hizmeti almak isteyen müşterilerimiz sadece bulunduğu konuma göre ulaşım ücreti ödeyecektir.

Teknik ekip üyesi arkadaşlarımız, bulunduğunuz yere gelerek sizlere cihazınızın arızası tespiti yaparak, fiyat bilgilendirmesi yapacaktır. Siz tamir işlemlerine onay vermeden işlem yapılmayacaktır.

Kurye ile tamir hizmetinde servis ücreti var mı?

Kurye ile ekran değişimi ya da telefon tamiri hizmeti vermeye başladığımızı duyurmamızın ardından bir çok müşterimizin merak ettiklerinin başında servis ücreti alıp almadığımız konusu geliyor.

Kurye ile tamir hizmetimizde telefonunuzun tamir ücretinin dışında sadece ulaşım bedeli alıyoruz, bunun dışında sizin istediğiniz yere gelmiş olmamızdan kaynaklı herhangi bir ücret talep etmemekteyiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi