Kütahya Ekran Değişimi

 

Kütahya ekran değişimi hizmetleri ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi arızaları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri için sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır. Bunun yanında tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Telefon servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar kullanılarak gerçekleştirilir.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantili değişimler yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz asla silinmez.
  • Değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odaları kullanılır.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Kütahya ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve değişim hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız kısa sürede ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile sizlere geri yollanır. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamıza aittir. Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, her zaman hızlı ve güvenilir çözümler ile sizlere yardımcı olur. Telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Kütahya garantili ekran değişimi ile ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Kütahya

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılan değişimler sonrasında ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve telefonlarınız teslim edilir.

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi sorunları Kütahya garantili ekran değişimi ile kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Ayrıca servisimizde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile ekran değişimleri yapıldığını da söylemek isteriz.

Samsung Ekran Değişimi Kütahya

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve kaliteli çözümler sunan firmamız, siz müşterileri için alanında uzman bir ekiple hizmet verir. Servisimizde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Samsung ekranlar ile yapılır. Bu sayede ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler eski performansına geri döner.

Teknik servisimiz bünyesinde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa ekranlarınız sizlerin de onayını sunulur ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Kütahya

Xiaomi ekran değişimi hizmetlerinde orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmetleri sunan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli çalışanları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında değişim için her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odaları kullanılır. Bu sayede telefonlarınız için en uygun ortam oluşturulmuş olur.

Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar oluşmaz. Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla zarar görmez ya da silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar.

Huawei Ekran Değişimi Kütahya

Huawei garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, aynı zamanda parça ve işçilik garantisi altında değişim yapar. Sizler de garantili ekran değişimi Kütahya ile telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği gibi sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmeti alabilirsiniz.

Telefon servisimiz bünyesinde tüm ekran değişimleri orijinale en yakın Huawei ekranlar ile yapılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar kullanılarak hizmet verilir. Ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, kalıcı çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilir ve sizlere sunduğumuz profesyonel hizmetleri daha yakından görebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi