Lenovo Batarya Değişimi

Mobil telefonlar günümüzde internete girmek, konuşma yapmak veya görüntülü konuşmalar için kullanılır. Neredeyse kullanım süresi 24 saati bulan telefonların bataryaları yoğun kullanıma dayanamaması ve bataryanın eski kalitesini yitirmesi sebebiyle arıza göstermeye başlar. Arızalar için garanti çözüm ise bataryaların değiştirilmesidir. Peki, Lenovo batarya değişimi gerçekleştiriliyor?

Kadıköy Cep Dünyası ekibimiz bataryaların değişimi için hizmet veren bir servistir. Lenovo marka bataryalar kısa süre içerisinde telefon sahiplerinin yanında doğru bir şekilde ekibimiz tarafından değiştirilir. Değişme işlemi için gizli bölme kullanılmaz ve değişim anı kameranın bulunduğu servis alanımızda gerçekleştirilir.

Lenovo Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Profesyonel Lenovo batarya değişimi servisimiz bünyesinde çalışan alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılır. Maksimim telefon teslim süresi 2 saat olan servisimizde değişim anı müşterilerimizin yanında gerçekleştirilir. Servisimizin bu farkı sayesinde bizi tercih edenler telefon parçalarının kalitesiz parçalarla değiştirilmesi, bilgilerinin kopyalanması ya da telefonlarının kaybolması sorunlarını yaşamazlar. Değişim telefon modeline zarar vermeyecek şekilde batarya bölümünün açılmasıyla gerçekleştirilir. Eski batarya çıkarıldıktan sonra batarya yuvası kontrol edilerek yerine yeni batarya takılır. Ardından da telefon kapatılarak yeni bataryalı haliyle sahiplerine teslim edilir.

Lenovo Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Lenovo markasına ait cep telefonlarında batarya değişiminin doğru zamanda yapılması önemlidir. Çünkü gerektiği zaman değiştirilmeyen batarya patlayabilir ve bu nedenle yangına sebep olabilir. Ayrıca bataryanın değiştirilmemesi zaman içinde telefonun değiştirilmek zorunda kalınmasına neden olabilir. Bu nedenle Lenovo bataryaların zamanı gelince değiştirilmesi gerekir.

Bataryaların değişim zamanını tahmin etmek mümkündür çünkü işlevini yitirmeye başlayan bataryalar birtakım sinyaller verirler. En önemli sinyal bataryanın şişmesidir. Batarya şişmişse zaman geçirmeden değiştirilmesi gerekir. Aksi takdirde sorun tehlikeli boyuta ulaşabilir.

Bataryanın değişmesinin gerektiği ayrıca telefonun ısınma sorunun olması, şarj tutmaması, şarj olmaması veya donma olaylarının yaşanmasıyla anlaşılabilir. Bu sorunlar büyük oranda batarya kaynaklı sorunlar olup belirli bir süre içinde sorun geçmiyorsa bataryanın mutlaka değiştirilmesi gerekir.

Lenovo Batarya Değişimi

Lenovo Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Lenovo batarya değişiminden yararlanmak istediğinizde servis firmalarından fiyat bilgisi alarak karşılaştırma yapmak isteyebilirsiniz. Servisimiz uygun fiyatlarla batarya değişimi yapmayı tercih eder. Modellere göre güncel batarya değişim fiyatlarımızı servisimize gelerek veya telefon numaramız üzerinden öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımızın uygunluğunu ve hizmetimizin kalitesini Google Haritalar yorumlarını takip ederek öğrenebilirsiniz. Servisimiz Haritalar’da yer alan en yüksek olumlu yorumları bünyesinde barındırır. Ayrıca hizmetimizin detaylarına dair paylaşılan görüşleri de okuyabilirsiniz. Lenovo batarya değişim fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız Kadıköy Cep Dünyası’nı arayın.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Profesyonel şekilde gerçekleştirdiğimiz batarya değişim işleminin süresi telefonun modeline göre değişiyor. Bazı modellerin bataryaları kolay bir şekilde çıkarılabilirken bazı modellerde bu işlem zahmetli oluyor. Ancak Lenovo modellerinin tamamında uzmanlığımızın bulunması değişimin kısa sürede gerçekleşmesini sağlıyor. Batarya değişimlerinde maksimum olarak 2 saatte işlemi tamamlayarak telefon teslim ediyoruz. Sürenin uzunluğu bataryanın çıkarılması yanı sıra servisimizin yoğun çalışması nedeniyle de olabiliyor.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Telefonlarınızda bulunan bilgilerin değerli olduğunun servis olarak farkındayız. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz batarya değişiminde bilgilerinize zarar vermiyoruz. Yaptığımız işin telefonun bataryasıyla alakalı olması sebebiyle bilgilere dokunmuyor ve teslim aldığımız şekilde kalmasını sağlıyoruz. Bu sayede dosyalarınız, resimleriniz veya notlarınız telefonunuzda güvenle kalabiliyor.

Batarya Değişimi Kim Tarafından Gerçekleştirilir?

Lenovo batarya değişimleri servisimizin alanında uzman olan çalışanları tarafından gerçekleştirilir. Lenovo’nun farklı telefon modellerini tanıyan çalışanlarımız zorlanmadan bataryayı yenisiyle değiştirir.

Bataryamı Değiştirmem Şarj Olmama Sorununu Ortadan Kaldırır Mı?

Lenovo telefonların şarj olmama veya çabuk şarj tüketme gibi sorunları genellikle bataryanın bozulmaya başlamasıyla alakalı bir durumdur. Bu durumda değişim şarj sorununu ortadan kaldırır ancak bazı durumlarda değişim yapılsa bile şarj sorunu olabilir. Bu durumda sorunun bataryada değil şarj soketinde olduğu anlaşılabilir.

Lenovo Batarya Değişiminden Sonra Sorun Yaşar Mıyım?

Yaptığımız batarya değişimleri telefonunuzda bulunan batarya kaynaklı sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Ancak sorunun kaynağı batarya değilse telefonunuzda bazı sorunları yaşamaya devam edebilirsiniz.

Batarya Değişimi Hizmetiniz Garantili Mi?

Lenovo cep telefonu modelleri için verdiğimiz batarya değişim hizmeti garantili hizmettir. Bu hizmet kapsamında işlem garantimiz vardır. Ayrıca da bataryalarımızın 6 ay garantisi vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi