Lenovo Ekran Değişimi Kadıköy

Lenovo ekran değişimi Kadıköy bölgesinde titiz ve kaliteli telefon servis hizmetleri sunan bir firmayız. Firmamız, sahip olduğu tecrübe ile Kadıköy ilçesi ve çevreye bölgeye alanında başarılı bir teknik servis desteği sağlamaktadır. Bu konuda profesyonel personellerimizle gerçekleştirdiğimiz hizmet aşamalarımızda, tamamen müşteri memnuniyetini odakladığımız bir sistemle ekran değişimi aşamalarımızda ilerlemekteyiz.

Bunun yanı sıra dokunmatik ekran değişimi de yapan personellerimiz, bu hizmetlerini de müşteri adresinde gerçekleştirmektedir. Bu noktada internet sitemizdeki iletişim numaralarından müşterilerimizin bizi arayarak adres bildirmeleri yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeden servis çalışanlarımız müşterimizin belirttiği adrese gelir, kısa süre içerisinde de ekran değişim işlemlerini gerçekleştirmeye başlar. Bu hususta güven ve beceri kavramları da somut olarak sunulan hizmetlerimize yansıtılmaktadır.

Ekran Değişim İşlemlerinde En Doğru Adres Kadıköy

Lenovo ekran değişimi Kadıköy kapsamında firmamız, diğer benzer firmalara oranla çok daha garantici bir tutumla yoluna devam etmektedir. Özellikle en fazla 15 dakika içerisinde ekran değişim işlemlerini sonuca ulaştırmakla kalmayıp, 6 ay işçilik ve teknik parça garanticiliğini de hizmet işlevselliklerimiz içerisine aktarmaktayız. Bu sebepten dolayı siz de telefonlarınızdaki bu tarz ekran değişim problemleri için uzmanlaşmış olan personellerimizi tercih edebilir, gönül rahatlığı içerisinde sunduğumuz uygun fiyatlandırma politikalarına sahip olan hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte yetkili telefon servis personellerimizin siz müşterilerimiz için oluşturduğu ayrıcalıklı hizmet modelleri de şu şekilde sıralanabilir;

  • En az 6 ay işçilik ve hizmet garantisi
  • Raporlar sunarak müşteri bilgilendirmesi
  • Tamamen müşteri odaklı ve memnuniyet ilkesi ile sunulan hizmetler
  • Kargo gönderim hizmeti ile ekran değişim hizmetleri
  • Ekran değişim sonrasında kırılmaz cam korucu takma – ücretsiz –
  • En fazla 15 dakika içerisinde ekran değiştirme
  • Alanında deneyimli ve uzmanlaşmış personellerle çalışma

Lenovo Ekran Değişimi Sonrası Sorunlar

Telefon yetkili servisimiz gerçekleştirilen ekran değişimi hizmetlerinde her zaman garantici bir tutum sergiler. Her daim yaşanan sorunlar kısa süre içerisinde, sorgulanmadan ve müşteriye herhangi bir suçlama yöneltilmeden ortadan kaldırılır. Ayrıca sadece ön cam değişimi yerine tamamen ekranın bütününün değişimi gerçekleştiren ekiplerimiz, böylece uzun ömürlü ve kalıcı bir teknik bakım onarım desteği sunmayı başarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi