Lenovo Şarj Soketi Değişimi

Son dönemlerde, mobil cihaz kullanımının artması ile birlikte hayatımıza birçok marka girmiştir. Lenovo markası, güvenilir firmalardan birisidir ve çeşitli modelleri ile akıllı cep telefonu ve tablet gibi mobil cihaz ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. Teknik servis olarak lenovo marka cihazların her türlü bakımlarını yapıyoruz.

Lenovo şarj soketi değişimi işlemleri her zaman alanında uzman elemanlarımız tarafından müşterinin yanında yapılmaktadır. Servisimizin her tarafı 7/24 kamera ile takip edildiği için işlemler sırasında, bilgilerim kopyalanır mı, okunur mu, arızalı parça dışında başka parça değişir mi gibi sorunların yaşanmasının önüne geçiyoruz. Tüm işlemler, gizli bölümlerde değil müşterini gözü önünde yapılmaktadır.

Lenovo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Lenovo şarj soketi değişimi profesyonel kişiler tarafından yapılabilecek bir işlemdir. Servisimizde işlemler alanında uzman kişiler tarafından yapıldığı için şarj soketi değişimleri orijinalin uygun yapılabiliyor.

Mobil cihaz arızalarında önemli olan arızanın tespitinin hemen ve doğru yapılabilmesidir. Şarj soketi arızaları için tüm ihtimalleri göz önünde bulunduruyor ve şarj kabloları dahil tüm kontrolleri yapıyoruz. Müşterilerimize, şarj soketi değişimi sırasında bilgilerinin silinmeyeceği konusunda güvence veriyoruz.

Yapılan tüm işlemler garantili olarak sunulmaktadır. Şarj soketi çeşitlerinin tümü için 6 ay garanti verilmektedir. Elemanlarımız, özel aparatlar kullanarak, mobil cihazların sökülmesini ve şarj soketlerinin değiştirilmesini yaptıkları için cihaz herhangi bir zarar görmüyor. Değişim sonrasında, orijinal haline getiriliyor ve şarj alıp almadığı kontrol edildikten sonra teslim ediliyor. Yapılan tüm işlemlerin göz önünde yapılması, müşterilerin kafasındaki birçok endişeyi ortadan kaldırmaktadır.

Lenovo Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Günlük kullanım oranlarına göre mobil cihazların şarj bitme durumu değişebilmektedir. İş yerinde ya da evde farklı yerlerde şarja takılan cihazlar, çeşitli nedenlerden dolayı yüksekten sert zeminlere düşebiliyor.

Şarja takılı ile düşen cihazlarda şarj soketinin kırılması durumu meydana gelebiliyor. Cihazlarını kontrol edenler, şarj doldurmama sorununun meydana geldiğini gördüğünde, şarj soketinin hasar gördüğünü düşünmeli ve hemen servisimizle iletişim kurmalıdır.

Şarj soketi değişimi fiyatı ve yapılacak işlemler hakkında bilgi veriyoruz. Lenovo cihazlarının şarj doldurmadığını görenler telefonlarını servisimize getirdiklerinde bazen kirlenmeye bağlı temas sorunu olduğunu görebilmektedir. Bu durumlarda temizleme yapıyor ve şarj ediyor olarak telefonlarını teslim ediyoruz.

Şarj soketinin kırılması durumlarında yapılacak tek işlem şarj soketinin değiştirilmesidir. Şarj soketinin değiştirilmesi işlemlerini hem kamera kaydı altında hem de müşterinin gözü önünde yapıyoruz. İşlemlere garanti verdiğimiz için müşteri güvenini kolay kazanabiliyoruz.

Lenovo Şarj Almama Sorunu

Lenovo mobil cihaz servis hizmetlerini sunan firma olarak, müşteri memnuniyetine ve garantili hizmete önem veriyoruz. Google haritalarda, yüksek olumlu müşteri yorumlarına sahip teknik servis olarak yer alıyoruz. Lenovo şarj soketi değişimi ve diğer işlem fiyatları ile ilgili her zaman uygun teklifler sunduğumuz için hizmetlerimizi Türkiye geneline sunabiliyoruz. Şarj almama sorununun nelerden kaynaklanabileceğini biliyor ve her türlü kontrolü yapıyoruz.

Şarj soketinin değiştirilmesi için parça değişimine ihtiyaç duyulduğunda, modele uygun yedek parça kullanarak, değişim sonrası, orijinal haline dönmesini sağlıyoruz. Şarj almama sorunları, şarj soketinin kırılması, soket uçlarının ve yuvasının kirlenmesi, şarj kablosunun arızalı olması gibi farklı nedenlere bağlıdır.

Uzman elemanlarımız, şarj kablosu kontrolleri ile işe başlar ve sorunu bularak, yapılması gereken en uygun çözümleri uygularlar. Şarj almama sorunu giderilen telefonları, müşterimizin yanında şarja takarak kontrol ediyor ve şarj aldığını müşterimize gösterdikten sonra kendisine teslim ediyoruz.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Lenovo şarj soketi değişimi fiyatı cihaz modellerine göre değişiyor. Mobil cihaz modellerinde, şarj soketi ile bağlantılı olan parçalar farklı olabiliyor. Bazı modellerde, şarj soketi ve hoparlör, anten gibi bölümler bütün olmaktadır.

Bunun için modele göre farklı fiyat seçenekleri çıkıyor. Müşterilerimiz telefonla bizlere ulaştığında, cihazlarının modellerine göre şarj soketi değişim fiyatlarını ve fiyat farklılıklarının nedenlerini açıklıyoruz. Piyasa şartlarına göre her zaman en uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz.

Şarj soketi değişimi işlemleri, normal şartlarda 30 dakika kadar sürüyor. İş yoğunluğu ya da farklı nedenler ortaya çıktığında en fazla 2 saat sürebiliyor. Müşterilerimiz, değişim işlemleri yapılırken yanımızda durabilmekte ve yapılan tüm işlemleri izleyebilmektedir. Bu cihazları ile ilgili yapılan işlemlerin ne kadar güvenilir olduğunu görmelerini sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi