LG Ekran Değişimi Kadıköy

LG ekran değişimi Kadıköy bölgesinde geniş yelpazede ekran değişimi hizmetleri sunan firmamız ile siz de telefon ekranlarınızda yaşadığınız pek çok problemi bizimle çözüm bulabilir ve gerçekleştirilecek ekran değişimi ardından telefonlarınızı eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz. Servisimiz, tüm müşterilerine hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bizimle bir ekran değişimi sadece 15 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Sadece ön cam değişimi ya da dış cam değişimi yapılmayan servisimizde komple ekran değişimi hizmeti verilmektedir. Ön cam ya da dış cam değişiminde belirli bir süre sonra ekranlarda sarı lekeler meydana gelmekte ve bunun yanında piksel patlamaları gibi sorunlar baş göstermektedir. Bu nedenle firmamız, komple ekran değişimi yapılmasını tavsiye etmekte ve müşterilerine bu doğrultuda hizmetler vermektedir.

Deneyimli Tecrübeli Personel Kadrosu İle Kadıköy Ekran Değişimi

LG ekran değişimi Kadıköy ilçesi ve çevresinde telefon tamiri ve onarımı başta olmak üzere ekran değişimi hizmetleri sunan telefon servisimiz, gerçekleştirdiği çalışmaların tüm aşamalarında alanında uzman ve deneyimli personeller ile müşterilerine yardımcı olur. Tüm çalışanlarımız, uzun yıllar bu sektör içerisinde görev almış ve her model telefondan anlayan kişilerdir. Ayrıca servis çalışanlarımız sayesinde ekran değişimi hizmetleri oldukça güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşir. Ekran değişimlerinde telefonlar içerisindeki bilgiler hiçbir şekilde silinmez ve telefonların iç aksamında yaradan parçalar asla zarar görmez. Siz de telefonlarınızı emanet edeceğiniz güvenilir bir teknik servis arıyorsanız, hemen bize gelin ve profesyonel çalışmalarımızı daha yakından görün. Bunun yanında müşterilerimiz için sunduğumuz diğer avantajlar ise aşağıdaki şekildedir;

  • Parça kullanımı ve işçilik için 6 ay garanti
  • Sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede ekran değiştirme
  • Kargo hizmeti ile ekran değişimi
  • Ekran değişimi sonrası kırılmaz cam koruması hizmeti
  • Apple iPhone 6s orijinal ya da orijinale yakın ekran
  • Bizzat gözleriniz önünde ekran değişimi
  • Müşteri odaklı çözümler ile ayağınıza kadar hizmet

LG Ekran Değişimi Sonrası Hizmetler

Telefon servisimiz, sektörün önde gelen firmalarından biri olarak ekran değişimi sonrası müşterilerine farklı konularda hizmet verir. Ekran değişimini hemen ardından kırılmaz cam koruyucu desteği başta olmak üzere parça ve işçilik için 6 ay garantili hizmetler sunan firmamız, bu süre içerisinde telefon ekranlarda tekrar sorun yaşanması halinde ücretsiz tamir ve onarım hizmeti vermektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi