Lg g6 Ekran Değişimi fiyatı 319 TL

Lg g6 ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümleri ile ekran sorunlarınıza çözüm getiren firmamız, aynı zamanda siz müşterilerine alanında uman ve deneyimli personelleri ile hizmet verir. Lg telefon modellerinde sık sık yaşanan sorunlardan biri olan ekran kırılmaları ya da çatlamaları, kullanıcılar için oldukça ciddi sorunların başında gelir. Bazen ise dokunmatik panelde oluşan sorunlar aynı şekilde ekranların kullanılmaz hale gelmesini sağlar. Böyle bir durumda kullanıcılar lg g6 dokunmatik ekran değişimi yaptırmak ister, ancak en etkili çözüm komple ekran değişimidir. Çünkü ekranlarda oluşan sorunun kalıcı bir şekilde çözülmesinde en etkili yöntem komple ekran değişimi olarak karşımıza çıkar ve uzmanlar da tam olarak bunu tavsiye etmektedir.

Lg g6 Ekran Değişimi fiyatı 319 TL

Lg g6 ekran değişimi hizmeti almak isteyen kullanıcıların öncelikle bu konuda bazı hususları öğrenmesi gerekir. Ekran değişiminin nasıl ve hangi ortamlarda yapıldığı, değişim sırasında ve sonrasında neler olması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmak önemlidir. Öncelikle ekran değişimlerinde orijinal ya da orijinale yakın ekran seçenekleri tercih edilmelidir. Her ne kadar lg g6 ekran fiyatları yüksek olsa da ilerleyen zamanlarda ekranlarda sorun yaşamamak adına orijinal ekran kullanımı önemli bir konumda yer alır. Bu nedenle ekran değişimi konusunda her zaman orijinal ekranların kullanılması büyük bir öneme sahiptir.

Lg g6 Ekran Değişimi Nasıl Olur?

Ekran değişimlerinde Lg telefonlarda da hemen hemen aynı işlemler yapılır. Değişim konusunda ilk olarak öne çıkan ve dikkat edilmesi gereken hususlardan biri ekran seçimi olur. Ucuz ya da diğer adı ile yan sanayi ekranların kullanılması telefon ekranlarında sonradan istenmedik sorunlar yaşanmasına neden olabilir. Bu yüzden lg g6 orjinal ekran fiyatı yan sanayi modellerine göre daha yüksek seviyelerde olsa dahi orijinal ekran kullanılmasında her zaman için fayda vardır. Aksi taktirde hiç beklenmedik anlarda dokunmatik panel sorunu ya da ekranda sarı leke ya da beyaz nokta gibi durumların ortaya çıkması mümkün olur. Peki, ekran değişimi nasıl yapılır ve bu değişim sırasında hangi işlemler uygulanır? Bunlara bakalım.

 

  • Lg telefonlarda ekran değişimleri için gerekli olan ortalama süre 45 dakika olarak karşımıza çıkar.
  • Ekran değişimi sırasında alanında uzman ve deneyimli personeller görev alır.
  • Ayrıca parça ve işçilik garantisi ile yapılan ekran değişimlerinde kullanıcılar benzer sorunlar yaşamaları halinde güvence altına alınır.
  • Lg telefonlarda ekran değişimi yapılırken telefon hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve içinde yer aşan bilgiler asla silinmez. Bu şekilde bilgi güvenliği de sağlanmış olur.
  • Ekran değişimi yapılmasının ardından yeni ekran üzerinde bazı testler yapılır ve bu şekilde ekranın çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.
  • Lg telefonların ekran değişimleri her zaman orijinal ve orijinale yakın ekranlardan biri ile yapılır ve umanların tavsiyesi her zaman bu tür ekran seçenekleri olur.
  • Bunların yanında kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimi yaptırmak da mümkündür. Kullanıcının telefonu servise kargolaması ve ekran değişimim yapılarak telefonun gönderilmesi en geç 3 iş günü içerisinde gerçekleştirilir.

Lg g6 Ekran Değişimi Garantiye Girer Mi?

Ekran değişimlerinden garantili hizmetler ile yararlanmak için öncelikli koşul ekranın kullanıcı hatası ile herhangi bir hasar almaması gerekir. Üretici firmaların garanti kapsamı hizmetlerinde önem verdikleri ve ön koşul olarak belirledikleri tam olarak budur. Eğer ekranda oluşan sorun kullanıcı hatası değil ise ekran değişimi ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Ancak kullanıcı hatası ile ekran değişimi garanti kapsamı dışında kalır.

Lg g6 Ekran Değişimi İçin En Doğru Adres

Ekran değişimi hizmetlerinde sektörün öne çıkan telefon servisleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için her zaman hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Eğer siz de telefonlarınızda ekranla ilgili birtakım sorunlar yaşıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Telefon servisimiz, siz müşterilerine alanında uzman ve tecrübeli ekibi ile ekran değişimi hizmetleri sunar. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınız hiçbir şekilde sıfırlanmaz ve içinde yer alan bilgiler silinmez. Aynı zamanda parça ve işçilik garantili hizmetlerin yer aldığı firmamızda aldığınız hizmet sonrasında benzer sorunlar yaşamanız halinde tekrar ücretsiz destek alabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek ve bunun ardından sizlere sunduğumuz kaliteli çözümleri daha yakından görmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi