Mersin Ekran Değişimi

 

Mersin ekran değişimi hizmetleri kapsamında sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırılma, çatlama, çizilme ya da ekran dokunmatiği arızaları için kısa süre içerisinde etkili ve kalıcı çözümler elde edebilirsiniz. Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak hizmet verilen firmamızda, tüm ekran değişimleri sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Teknik servisimizde ekran değişimleri her zaman;

  • Orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır.
  • Ekran değişimleri parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Ayrıca ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Değişim esnasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Mersin ekran değişimi için sizler de telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde ekran değişimi hizmetleri alabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızın ekran değişimleri en kısa süre içerisinde yapılır ve tekrar kargo ile sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri tamamen firmamıza aittir. Bunların yanı sıra garantili ekran değişimleri yapılan firmamızda sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz. Mersin garantili ekran değişimi ile aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilir ve bu sayede etkili ve kalıcı çözümler ile istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Mersin

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile değişim hizmeti aşma şansını elde edin. Servisimizde tüm iPhone ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Diğer yandan ekran değişimleri daima garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları garantili ekran değişimi Mersin ile çözüme ulaştırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için de servisimize gelerek ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Mersin

Samsung telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunlar için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ekibimiz ile yardımcı olalım. Servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bu sayede telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerin tümü ilk gün ki performansına geri döner.

Bunların yanı sıra Samsung telefonlarınızın ekran değişimleri sizlerin gözü önünde yapılır. Ayrıca tüm değişimler yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir içerisinde yapılır. Bu sürenin sonunda ise ekranlarınızda çeşitli testlerle kontrol edilir. Yapılan kontrollerin ardından herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de kontrolü ardından telefonlarınız teslim edilir.

Xiaomi Ekran Değişimi Mersin

Xiaomi garantili ekran değişimi sayesinde sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz. Mersin garantili ekran değişimi siz müşterileri için her zaman en az 6 ay parça ve işçilik garantili olacak şekilde değişimler yapar. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda meydana gelen sorunlar için ücretsiz destek sunar.

Bunların yanı sıra telefon servisimizde ekran değişimleri için orijinale en yakın Xiaomi ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya kaybolmaz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda çeşitli kontroller gerçekleştirilir. Eğer bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Mersin

Huawei ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, aynı zamanda sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Bunun yanında ekran değişimleri için Huawei orijinale en yakın ekranlar kullanılır ve son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmeti sunulur. Ekran değişimi sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Diğer yandan servisimizde Huawei ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda yer alan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi