Neden iphone Ekran Değişiminden Sonra Parmak İzi Sorunu Olur?

Neden iphone Ekran Değişiminden Sonra Parmak İzi Sorunu Olur?

iphone ekran değişiminden sonra parmak izi sorunu yaşıyorsanız muhtemelen bir firmadan sadece ön cam değişimi hizmeti almışsınızdır. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri olarak iphone ekran değişimi sonrası ”iphone parmak izi çalışmıyor” gibi sorunlar ile karşılaşmamanız için ön cam değişimi hizmeti almamanızı sıklıkla sizlere belirtiyoruz..

iphone Ekran Değişiminden Sonra Parmak İzi Sorunu Olmasının Sebepleri

iphone parmak izi çalışmıyor sorunu yaşamanızın en temel sebebi çok büyük ihtimalle ön cam değişimi yaptırmış olmanızdan kaynaklanmaktadır. Sadece ön cam değişimi yapılan iphone cihazlarda ekrana uygulanan yüksek ısı nedeniyle ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar zarar görür. iphone ekran değişiminden sonra parmak izi çalışmıyor sorununu yaşamanızın en temel nedeni de işte bu yüksek ısıdır.

Neden iphone Ekran Değişiminden Sonra Parmak İzi Sorunu Olur?
Neden iphone Ekran Değişiminden Sonra Parmak İzi Sorunu Olur?

İphone ekran değişimi işlemlerinde hangi teknik uygulanırsa uygulansın ön cama yüksek ısının uygulanması kaçınılmaz olur. Sizlere ön cam değişiminde garanti veren firmalardan uzak durunuz. Bu tür firmalarda ön cam değişimi işlemlerine sadece 1 ay garanti verildiğini görürsünüz. Zaten yaşanan problemler anlık değil 1 aylık bir kullanım sonrasında kendisini gösterir. iphone ekran değişimi sonrası bu tür problemler yaşamamak için komple ekran değişimi hizmetleri almanızı önemle tavsiye ediyoruz

Mutlaka Oku: iphone Ön Cam Değişimi Yaptırmak Mantıklı Olur Mu? 

Komple Ekran Değişimi Yaptırmanın Faydaları

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri olarak 20 yıllık tecrübemizle ön cam değişiminin müşterilerimize yarardan çok zarar getirdiğini bildiğimizden dolayı iç ekranı, dokunmatik paneli ve ön camı değiştirerek iphone ekran değişimi işlemi yaptığımızı belirtelim. Komple ekran değişiminin en büyük faydası dokunmatik hassasiyetin ve ekran görüntü kalitesinin eskisinden çok daha iyi olmasıdır.

Ayrıca ön cam değişimi yapan firmaların aksine 1 ay değil tam 6 ay yedek parça ve işçilik garantisinin komple ekran değişimi işlemlerinde veriyoruz. Bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınızı hızlı bir şekilde ücretsiz olarak çözüme kavuşturuyoruz.

20 Dakika İçerisinde Gözlerinizin Önünde İphone Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası‘nda komple iphone ekran değişimi işlemleri 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde yapılır. Diğer firmaların aksine asla teknisyenlerimiz gizli bir bölmeye ihtiyaç duymaz. Tüm şeffaflığımız ile sizlere vermiş olduğumuz bu hizmetlerimiz formatsız bir şekilde yapılır. Bu sayede verilerinizin güvenliğini başarılı bir şekilde sağlamış olursunuz.

iphone ekran değişimi
iphone ekran değişimi

iphone ekran değişiminden sonra parmak izi çalışmıyor’‘ sorunu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve Kadıköy Cep Dünyası teknisyenlerinden size özel fiyatlar almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi