Note 8 Ön Cam Değişimi Faydalı Olur Mu?

Note 8 Ön Cam Değişimi Faydalı Olur Mu?

Samsung kullanıcılarının yapmış olduğu en önemli hatalardan bir tanesi de kırılan ekran sonrasında ön cam değişimi işlemine başvurmalarıdır. Bizlere ön cam değişimi ile ilgili gelen en favori sorulardan bir tanesi olan Note 8 ön cam değişimi faydalı olur mu? sorusunun cevabını kısa ve net bir şekilde buradan açıklamaya çalışacağız…

Note 8 Ön Cam Değişimi Neden Mantıklı Değil?

Note 8 ön cam değişimi işleminin mantıklı olmamasının en önemli sebebi şu şekilde açıklanabilir; Samsung cihazlarda hangi ekran değişimi tekniği uygulanırsa uygulansın ön cama yüksek ısının uygulanması kaçınılmaz olmaktadır. Ön cama uygulanan bu yüksek ısı sonucunda ise ön cam ile iç ekran ve dokunmatik panel arasındaki bağlantılar zarar görür. Zarar gören bu bağlantılar neticesinde ise 1 veya 2 ay gibi kısa bir kullanım sonrasında dokunmatik hassasiyette zayıflama ve ekranda piksellenme sorunları baş gösterir. Tüm bu sorunlarda kullanıcının ekstra maliyetlerin altına girmesine neden olur.

Note 8 Ön Cam Değişimi Faydalı Olur Mu?
Note 8 Ön Cam Değişimi Faydalı Olur Mu?

Kadıköy Cep Dünyası‘nda yukarıdaki nedenlerden dolayı asla note 8 cam değişimi fiyatı verilmemektedir. Sizlere note 8 ön cam değişimi fiyatı verip kesin çözüm iddiasında bulunan kişi ve firmalardan da uzak durunuz. Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri Note 8 ekran değişimi işlemlerinde komple ekran değişimi yapar. İç ekran, dokunmatik panel ve ön cam komple bir şekilde değiştirilerek telefonun ömrünün uzaması sağlanır.

Note 8 Ekran Değişimi İstanbul da En Uygun Nerede Yapılır?

Note 8 ekran değişimi istanbul ve çevresinde en uygun fiyatlarla sadece Kadıköy Cep Dünyası‘nda yapılır. 20 dakika içerisinde gözlerinizin önünde herhangi bir gizli bölmeye geçilmeden gerçekleşen bu işlemler neticesinde zamandan ve paradan önemli tasarruflar sağlayabileceksiniz.

Yılın 365 günü en uygun Note 8 ekran değişimi fiyatı servisimizde sunulmaktadır. AA plus kalitesindeki parçalar ile ücretsiz kargo ve otopark hizmetleri ile verilen bu ekran değişimi işlemleri sonrasında telefonunuzun verimliliğini iki kat artırmış olursunuz. Note 8 ekran değişimi istanbul teknik servisi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda size özel Note 8 ekran değişimi fiyatı almak için Kadıköy’de bulunan mağazamıza sizleri de bekliyoruz.

Note 8 ön cam değişimi ile ilgili  daha detaylı bilgi almak ve  Note 8 Ekran Değişimi İstanbul teknik servis ekibinden size özel fiyatlar almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün herhangi bir saatinde arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi