Oppo A5 2020 Ekran Değişimi

Oppo A5 2020 ekran değişimi sayesinde telefon ekranınızda darbe ve düşmelere bağlı olarak meydana gelen kırık, çizik ve çatlak gibi hasarlardan kurtulabilirsiniz. Ekran tamiri ve değişimi hizmet sektöründe profesyonel teknik ekibi ile hizmet veren teknik servisimiz, alanında tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli ekran değişimi sunar. Cihazınızın ekran değişimi profesyonel ve güvenilir şekilde yapılırken içerisindeki hiçbir fotoğrafınız ya da videonuz silinmez. Tüm bilgileriniz müşteri gizliliği esası ile korunur ve gizli tutulur. Teknolojik sorunlarınıza hızlı teknolojik çözüm önerileri sunan teknik servisimiz;

  • Cihazınızın ekran değişimini statik elektrikten arındırılmış ve sterilize edilmiş teknik servis odalarında yapılır. Böylece cihaz sağlığı korunur.
  • Oppo marka cep telefonlarınızın ekran değişiminde Oppo marka olan ve orijinaline en yakın ekran parçaları tercih edilir. Kullanılan ekran parçasına ve işçiliğe teknik servisimiz tarafından 6 ay garanti süresi verilirken böylece değişim sonrasında herhangi bir sorun yaşamanız önlenir.
  • Ekran değişimlerinizi bizzat teknik servisimize gelerek yaptırabileceğiniz gibi ücretsiz kargo hizmetimiz sayesinde kargo ile göndererek de yaptırabilirsiniz.
  • Şeffaf hizmet anlayışımız kapsamında cihazınızın ekran değişimi yapılırken isterseniz siz de izleyebilir ve cihazınıza yapılan tüm müdahaleleri gözünüzle görebilirsiniz.

Oppo A5 2020 ekran değişimi sayesinde cihazınızın ekranındaki kırık, çatlak ve çizik gibi tüm hasarlar güvenli şekilde onarılır. Onarım sırasında ekranınızın hasarlı olan ekran bölümü orijinaline en yakını ile değiştirileceğinden değişim sonrasında ekran çözünürlüğü, dokunmatik hassasiyeti ve ekran tonlarında değişme ve bozulma olmaz. Telefonunuzla ilgili tüm teknolojik sorunlara hızlı ve güvenli çözümler üreterek iletişiminizi kesintisiz ve kusursuz hale getirmeye kendimizi yenileyerek ve geliştirerek devam etmekteyiz. Tüm cihaz sorunlarınızda olduğu gibi ekran değişimi konusunda da cihazınızı alanında profesyonel olan teknik personellerimize içiniz raht bir şekilde emanet edebilirsiniz.

Oppo A5 2020 Her Yere Ekran Değişimi

Piyasada birçok ekran değişimi yapan teknik servis firması vardır. Bu firmaların her birinin hizmet kalitesi ve hizmet kapsamı farklıdır. Bizler ekran hızlı, kaliteli ve güvenilir ekran değişimi yapan teknik servis olarak hizmet kalitemiz ve hızımız rakipsizdir. Teknik servisimizde garantili ve hızlı ekran değişimi hizmetlerimizi aynı zamanda ücretsiz kargo imkanı ile her yere götürmekteyiz. Teknik servis bölgemize uzakta olsanız dahi bizimle iletişime geçerek cihazınızı bize kargo ile gönderebilirsiniz. Teknik ekiplerimiz en kısa sürede cihazınızın ekran değişimini yapar, değişim sonrasında cihazınızın ekran testlerini yaptıktan sonra cihazınız bu testlerden geçtiği takdirde cihazınızı en kısa sürede güvenle kargo ile gönderimini tarafınıza yapmaktadır. İki taraflı kargo gönderim bedeli tamamen firmamıza aittir.

Oppo A5 2020 Kolay Ödemeli Ekran Değişimi

Oppo markalı cep telefonlarınızın ekranında kırık ve çizik gibi kullanımınızı zorlaştıran hasarlar olduğunda ekran sorunlarınıza profesyonel çözümler üretmekteyiz. Ekran değişimi hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda firmamıza bizzat gelerek hatta gözünüzle görerek cihazınızın ekran değişimini yaptırabileceğiniz gibi kargo ile de cihazınızı gönderebilirsiniz. Tüm bu hizmetler doğrultusunda teknik servisimizin ödeme seçenekleri de oldukça çeşitlidir. Ekran değişimi sonrasında ödemenizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi kredi kartı ile ya da kargo ile hizmet aldıysanız havale ve EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Oppo A5 2020 En Hızlı Ekran Değişimi

Tüm teknolojik sorunlarınıza hızlı ve garantili çözümler üreten profesyonel bir teknik servis olarak tüm hizmetlerimizde olduğu gibi ekran değişimlerinde de hızımızla rakip tanımıyoruz. Oppo marka cep telefonlarınızın hasarlı ekran değişimini maksimum 45 ila 60 dakika arasında yapmaktayız. Değişim sonrasında telefonunuz tüm testlerden geçtiğinde size teslim edilmektedir. İsterseniz siz de cep telefonunuzu teslim almadan önce kontrol edebilirsiniz.

Oppo A5 2020 En Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Oppo markalı telefonlarınızın hasarlı ekranlarını teknik servisimizde değiştirebilirsiniz. Cihazınızın ekran değişimi telefonunuza en yakın olan ekran ile yapılır. Değişim sonrasında değiştirilen ekrana ve işçiliğe teknik servisimiz tarafından 6 ay süre ile garanti verilir. Tüm bu ekran değişimi hizmetlerimiz firmamız tarafından müşterilerimize en uygun fiyat seçenekleri ile verilmektedir. Gerek fiyat seçeneklerimiz gerekse ödeme seçeneklerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi