Oppo A5S Ekran Değişimi

Oppo A5S ekran değişimi akılı telefon kullanan her kullanıcının ihtiyaç duyabileceği hizmetlerden birisidir. Kurumsal hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize birçok marka olduğu gibi Oppo marka telefon ekran değişimi hizmeti vermekteyiz. Çarpmalara ya da düşmelere bağlı olarak cihazınızın ekranında oluşan her türlü hasara karşı hızlı ve garantili çözümler sunmaktayız. Aynı zamanda alanında tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz ile sizlere ekran değişimi hizmetlerini müşteri memnuniyeti sözü ile sunmaktayız. Cep telefonu tamiri ve ekran değişimi hizmetlerimiz firmamızın 6 ay garantisi altındadır. Oppo marka telefonlarınızın hasarlı olan ekranları orijinaline en yakın ekran ile değiştirilir. Ekran değişimi akabinde 6 ay boyunca değişen ekran parçasına ya da işçiliğe bağlı olarak herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde firmamız sorununuzu ücretsiz olarak kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır.

Oppo A5S ekran değişimi hizmeti veren kurumsal bir firma olarak aynı zamanda bu işi yapmaktan keyif alan ve aynı zamanda alanında tecrübeli olan ekip ile çalışmaktayız. Tüm teknolojik sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm bulan ekiplerimiz, aynı zamanda müşteri memnuniyetini hedefleyerek güvenilir hizmet sunmaktadır. Ekran değişimi yapılacak olan cep telefonunuzun içerisindeki hiçbir fotoğraf, video ve benzeri gibi hiçbir belgeniz silinmez ve kaybolmaz. Bununla birlikte firmamız gizlilik esası kapsamında siz değerli müşterilerimizin telefonu içerisindeki belgelerin üçüncü şahısların ele geçmemesine söz verir ve müşterilerinin belgelerini tamamen gizli tutar.

Oppo A5S 6 Ay Garantili Ekran Değişimi

Firmamız, kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere tüm ekran sorunlarınızda hızlı ve aynı zamanda güvenilir çözüm yolları sunarken aynı zamanda Oppo marka cep telefonu ekran değişimi hizmeti de sunmaktadır. Tüm ekran değişimlerinde olduğu gibi Oppo marka telefon ekran değişimi de firmamız tarafından 6 ay garanti altındadır. Oppo marka telefonunuzun hasarlı ekranı, telefonunuza en uygun olan ekran ile değiştirilir. Müşteri memnuniyeti sözü veren firmamızın garantisi kapsamında hem değişen ekran parçanız hem de teknik personellerimizin işçiliği 6 ay boyunca garanti kapsamında olur. Bu sürede ekran ve işçilikten kaynaklanacak sorunlar firmamızın sorumluluğunda olmaktadır.

Oppo A5S Panel ve Ekran Değişimi

Teknik servisimiz bünyesinde Oppo markalı telefonlarınızın sadece ön ekran olmamakla birlikte aynı zamanda tüm ekran bileşenlerinin değişimi yapılır. Bu sayede telefonunuzun ekranı hasar gördüğünde tüm ekran mekanizmasını değiştirmek yerine hasar gören ekran bileşenini değiştirmek yeterli olacaktır. Panelli olan telefonların panel ekran değişimi de teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Panel ekran, ekrandaki sarı leke ve beyaz nokta oluşumlarının meydana geldiği bölümdür. Panel ekran değişimi yapıldığında bu gibi görüntü sorunlarıyla karşı karşıya kalmazsınız. Panel ekran değişiminin yanı sıra arka ekran, ön ekran gibi ekran değişimleri de hizmetlerimiz kapsamındadır.

Oppo A5S Ücretsiz Kargo İle Ekran Değişimi

Hızlı, güvenilir ve kaliteli çözümler ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunan firmamız, konum olarak bize uzak olan müşterilerimizi de göz önünde bulundurarak ücretsiz kargo imkanı sunmaktadır. Ekranı değişmesi gereken Oppo marka telefonunuzu kargo ile tarafımıza gönderdiğinizde ekiplerimiz en kısa sürede cihazınızın ekran değişim işlemlerini ve ardından gerekli testler tamamlayıp tarafınıza cihazınızı çalışır ve güvenilir şekilde gönderecektir. Kargo ile hizmet kapsamında çift yönlü kargo hizmeti tamamen firmamıza ait olup sizden herhangi bir gönderim ücreti talep edilmemektedir.

Oppo A5S Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Piyasada ekran değişimi yapan farklı kalitede ve farklı fiyat aralığında birçok firma vardır. Firmamız, bu firmalar arasından kaliteli, hızlı ve güvenilir ekran değişimi hizmetleri ile sıyrılarak güvenilirliğini ve başarısını kanıtlamış firmadır. Hizmet kalitesi ve güvenilirlikten taviz vermeyen firmamız, siz değerli müşterilerimiz için daima ekran değişimi hizmetlerine uygun fiyat seçenekleri sunmaktadır. Firmamızın önceliği maddi kazanç olmamakla birlikte siz müşterilerimizin teknolojik sorunlarını çözüme kavuşturarak memnuniyetinizi sağlamaktır. Oppo marka ekran değişimi en uygun fiyatlar ile sizlere sunulurken ekranın hasar durumu ve hasar şekli fiyatlar üzerinde etki etmemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi