Oppo A9 2020 Ekran Değişimi

Oppo A9 2020 ekran değişimi son dönemlerde müşterilerimize çok sık sunduğumuz teknolojik hizmetlerimizin başında gelmektedir. Android telefonların tümünde olabildiği gibi Oppo A9 marka telefonlarda da zaman zaman kendiliğinden ya da darbelere bağlı olarak ekran sorunu yaşanabilmektedir. Özellikle düşme ve çarpma gibi durumlarda hasar oluşumu ya da ekranın dokunmatiğinin bozulmasından kaynaklı arızalar en sık görülen ekran sorunlarının başında gelmektedir. Tüm bu ekran sorunları alanında uzman olan teknik kadromuz ile oldukça kısa bir süre içerisinde kaliteli ve hatasız bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Kaliteli ekran değişimini aynı zamanda son derece hızlı yapan teknisyenlerimiz tarafından cihazınızın ekran değişimi en geç 1 saat içerisinde tamamlanır ve cihazınız size çalışır şekilde teslim edilir.

Oppo A9 2020 ekran değişimi hizmetlerimiz kısa sürede ve aynı zamanda göz önünde ve garantili şekilde sunulmaktadır. Müşterilerimizin güvensizliğini ortadan kaldırmak ve güven vermek için teknisyenlerimiz ekran değişimi yaparken siz değerli müşterilerimize ekran değişimini izleme imkanı tanıyoruz. Böylece cihazınızın hangi işlemlerden geçtiğini, cihazınıza takılan ekran parçasını bizzat görebilmektesiniz. Tüm ekran değişimleri hizmetlerimiz firmamızın garantisi altındadır. 6 ay işçilik ve parça garantisi veren firmamız, bu süre içinde ekranınızda bir problem olduğunda siz müşterilerimize en hızlı ve ücretsiz şekilde teknik destek ve onarım hizmeti sunmaktadır. Böylelikle firmamız, müşterilerimizin mağdur olmamasını sağlayarak memnuniyet düzeyinde çığır aşmaktadır.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Süresi

Sektörde uzun yıllardır hizmet tecrübesi olan firmamız, kalite standartlarının üzerindeki hizmetlerimiz ve hizmet hızımız ile sektörde tanınan ve aranan bir firma haline gelmiştir. Oppo marka telefonunuzun ekran değişimi ihtiyacı var ise siz de firmamızın alanında uzman olan teknik personellerinden ekran sorunlarınıza en hızlı çözümler alabilirsiniz. Teknik servisimiz bünyesinde cihazınızın ekran değişimi aynı gün içerisinde yapılır. Teknik servisimizin yoğunluğuna göre maksimum 1 saat sürmektedir. Teknisyenlerimiz, 1 saat içerisinde ekran değişimini ve gerekli tüm testleri yaparak teslim işlemini yapmaktadır.

Oppo A9 2020 Garantili Ekran Değişimi

Teknik servisimiz tüm teknolojik cihaz sorunlarınıza kaliteli ve hızlı çözümler sunarken aynı zamanda ekran değişimi başta olmak üzere tüm hizmetlerine garanti verir. Verdiği hizmetin ve müşterisinin arkasında duran kurumsal bir firma olarak tüm ekran değişimlerimiz 6 ay işçilik ve parça garantilidir. Hasarlı ya da arızalı ekranınız, orijinaline en yakın olan ekran parçası ile değiştirilir. Ekranınız değiştirildikten sonra 6 ay içinde bir sorun yaşadığınızda ücretsiz olarak teknik servisimizden onarım hizmeti alabilirsiniz.

Oppo A9 2020 Ekran Değişimi Cihazın Performansını Düşürür mü?

Oppo A9 ekran değişimi hizmetini firmamızdan profesyonel dolaysıyla da sıfır hata sözü ile alırsınız. Ekran değişimi yapılırken teknisyenlerimiz cihazınızın farklı birimlerine müdahale etmeden sadece görüntü birimleri ve ekrana müdahale eder. Bu nedenle de ekran değişimi yapıldıktan sonra cihazınızın performans düşüklüğü yaşaması söz konusu değildir. Ekran değişiminin ardından cihazınızı aynı ayarlarda ve aynı performans düzeyinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda cihazınızın içerisinde bulunan fotoğraf ve video gibi belgeleriniz de kaybolmadan saklanır.

Oppo A9 2020 Göz Önünde Ekran Değişimi

Ekran değişim hizmeti veren kurumsal bir firma olarak müşterilerimize şeffaf hizmet ilkesi kapsamında göz önünde ekran değişimi hizmeti sunuyoruz. Teknik servis odalarımızın her biri şeffaf ve gözle görülür şekilde dizayn edilmiştir. Telefonunuzun ekranını değiştirmek için teknik servisimize getirdiğinizde isterseniz siz de cihazınızın ekranı değiştirilirken izleyebilirsiniz. Tüm işlemler teknik servis personellerimiz tarafından gözünüzün önünde güvenle yapılmaktadır.

Hediyeli Oppo A9 2020 Ekran Değişimi

Firmamız, piyasada müşteri dostu olan ve müşterilerine her zaman hem doğru hem de uzun süreli çözüm yolları sunan kurumsal kimliği olan firmadır. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutan teknik servis firmamız, ekran değişimi hizmeti verdiği tüm müşterilerine hediye olarak ekran koruyucu cam takmaktadır. Böylece ekranınızın herhangi bir darbe almaması konusunda önlem alarak cihazınızı size güvenle teslim eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi