Oppo AX7 Ekran Değişimi

Oppo AX7 ekran değişimi zaman zaman ihtiyaç duyulan bir teknik servistir. Cihazınızın ekranında kararma, silinme ya da kırılma gibi bir sorun söz konusu olup cihazınız kullanılamaz hale geldiğinde firmamız tarafından teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Firmamızın alanında uzman olan kişilerden oluşan teknik destek personellerimiz, kısa sürede cihazınızın ekran değişimini sorunsuz ve hatasız bir şekilde gerçekleştirir. Cihazınızı size çalışır vaziyette güvenle teslim eder.

Ekran değişimi hizmetlerimiz sırasında cihazınıza herhangi bir hasar verilmez. Aynı zamanda cihazınızın içindeki belge, müzik, fotoğraf ve resim gibi belgeleriniz silinmez. Telefonunuzda herhangi bir ekran sorunu yaşadığınızda bizimle anında iletişime geçtiğinizde teknik ekibimiz sorununuza yönelik en kısa sürede çözümler üretecektir.

Oppo AX7 ekran değişimi hizmeti almak için firmamıza uzak bir ilçe de ya da başka bir ildeyseniz kargo ya da kurye aracılığı ile cihazınızı bize gönderebilirsiniz. Cihazınızın sorunu en kısa sürede çözümlendikten sonra tarafınıza güvenle geri gönderilecektir.

Ekran değişimi hizmetlerimiz özel teknik servis odalarında özel olarak verilir. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda dilerseniz ekran değişimini sizlerin gözünün önünde de yapmaktayız. Böylece müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Oppo AX7 Garantili Ekran Değişimi

Ekran değişimi hizmetlerimiz kapsamında tüm müşterilerimize garantili yedek parça ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, ekran değişimi sonrasında herhangi bir sorun yaşamamanız adına garantili ekran değişimi yapmaktadır.

Cihazınızın ekranında darbelere ya da kazalara bağlı olarak çizik, kırık, çatlak gibi sorunlar ortaya çıktıysa bizimle iletişime geçerek gönül rahatlığıyla kısa sürede ekran değişim hizmeti alabilirsiniz. Ekran değişimi hizmetlerimizde en az 6 ay olmak üzere yedek parça ve işçilik garantisi firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Oppo AX7 Ekran Değişimi Süresi

Ekran değişimi hizmetlerimiz teknik ekibimiz tarafından sizlere sunulan hızlı bir hizmettir. Ekran sorunlarına yönelik kalıcı çözümler sunan teknik destek ekibimiz, en fazla 1 saat içerisinde cihazınızın ekran değişimini yapar. Ekran değişimi sonrasında tüm teknik testler yapıldıktan sonra cihazınız çalışır şekilde güvenle size teslim edilir.

Cihazınızın ekran değişimi yapılırken dilerseniz siz de teknik personellerimizin yanında bulunarak cihazınıza yapılan tüm müdahale ve işlemleri bizzat görebilirsiniz. Oldukça kısa süren bu işlem sonrasında cihazınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Oppo AX7 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgiler Silinir mi?

Cihaz ekran değişimi, siz talep etmediğiniz sürece formatsız şekilde yapılır. Telefonunuza format atılmadığından dolayı cihazınızdaki fotoğraf, belge, müzik ve benzeri gibi hiçbir veriniz silinmez. Alanında uzman olan teknik ekibimiz ile teknolojiye dayalı tüm sorunlarınızda olduğu gibi ekran değişimi sorunlarınızı da kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. Tüm bu hizmetlerimiz sırasında adım adım onayınızı alarak ilerliyoruz.

Ekran değişimi sadece iç ekran ve panel değişimi olarak yapılır. Ancak herhangi bir sorun ya da bir durum olduğunda teknik ekiplerimiz bir müdahale yapmadan önce mutlaka size bilgi vererek onayınızı aldıktan sonra işleme devam etmektedir. Bu nedenle de ekran değişimi sonrasında belgeleriniz silinmez. Böyle bir durum söz konusu olduğunda teknik personelimiz önce sizin onayınızı alacaktır.

Oppo AX7 Komple Ekran Değişimi

Tüm cihaz sorunlarınıza kalıcı çözümler üreten teknik ekibimiz, önceliğini müşteri memnuniyetine ve sizlere kalıcı çözümler sunmaya vermektedir. Cihazınızın darbelere bağlı olarak ekranı kırık, çizik ya da çatlaksa firmamız tarafından bu sorununuzun oldukça kısa bir sürede çözüme kavuşturulur.

Ekran değişimi konusunda yetkili servis olan firmamız tarafından dokunmatik panel, iç ekran, dış panel ve ön cam olmak üzere tüm komple ekran değişimi olarak yapılır. Ayrıca ekran değişimleri teknik ekiplerimiz tarafından panelli ekran değişimi hizmetleri de verilmektedir. Panelli ekran değişimleri de diğer ekran değişimleri hizmetlerimiz gibi yedek parça ve işçilik garantisi olan hizmetimizdir.

Panelli ekran değişimi hizmetimiz sayesinde ekran değişimi sonrasında telefonunuzun ekranında olası sararma ve lekelenme gibi sorunların önüne geçmiş olmaktayız. Hasar görmüş ve ekranından dolayı kullanamadığınız cihazınızın güvenli ve garantili ekran değişimi için firmamız ile anında iletişime geçebilirsiniz. Direk firmamıza gelebileceğiniz gibi cihazınızı kargo ile de firmamıza güvenle gönderebilirsiniz. Değişim sonrasında en kısa sürede cihazınız size güvenli şekilde gönderilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi