Oppo Batarya Değişimi

Akıllı cihazınızın istenen ve ilk günkü performansı vermesi ile doğrudan ilişkili olan durum bataryasıdır. Fazla özellik ve kullanım kolaylığı sağlaması ile tanınan Oppo için de aynı değişim söz konusudur. Bataryanızın cihazınıza zarar verir duruma gelmesini engellemek için ertelemeden ve belli bir performans yüzdesinin altına indiğinde değiştirilmesini öneriyoruz. Tüm bu işlemler için cihazınızın güvenilir bir servise emanet edilmesinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden şeffaf ve güvenilir hizmet veriyoruz. Google Haritalar üzerinden arama yaptığınızda en yüksek ve olumlu müşteri yorumuna sahip olan servis olduğumuzu fark edebilirsiniz. Birçok marka üzerinde uzmanlaşan çalışanlarımız Oppo batarya değişimi taleplerinizde de yardımcı oluyor. Eğitimli, tecrübeli ve her ayrıntıya hakim çalışanlarımızın olması değişim işlemlerine garanti vermemizi de sağlıyor.

Oppo Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

İşlem yaptırmak için servisimize gelenlerin akıllarında herhangi bir soru işareti kalmaması adına tüm işlemleri gözleri önünde yapıyoruz. Bilgilerinizin kaybolması veya kopyalanması mümkün olmadığından bunu görmenizi sağlıyoruz. Cihaz parçalarının değiştirilmesi gibi bir olasılık söz konusu olmadığından değişim için farklı bir yerde işlem yapılmasına gerek duymuyoruz. Gizli bir bölme veya odada değişim yapılması ise kesinlikle mümkün değildir. Ek olarak servisimiz 7/24 kamera kaydı ile kayıt altına alınır. Faturalı parça ile değişimleri yapıyoruz. Elemanlarımızın uzmanlığı ve kullanılan malzemelerin kalitesi göz önüne alınarak en az 6 ay garanti veriliyor.

Oppo Batarya Değişimi

Batarya Değişiminin Önemi?

Bataryanız doğrudan cihazla sorun yaşamanıza neden olabilir. Bataryanızın değişimlerini ötelemek yerine bazı işaretler verdiğinde servisimizden kontrol etmesini istemeniz daha yerinde olacaktır. Cihazınızın kendi kendine açılıp kapanması, bataryayı doldurmanıza rağmen kısa sürede bitmesi, internet kullandığınızda ısınmaya başlama, oyun oynarken kasılma veya kapanma, şarj cihazına bağlı duruma gelme, soket girişine zarar verilmesi gibi olasılıkların batarya değiştirilmediğinde sıklıkla yaşandığını tecrübe ederek öğrendiğimiz için müşterilerimize de bilgi veriyoruz. Dikkatli kullanmanız ve gerekli önlemleri almanız garantili değişim yaptığımızı da göz önüne aldığınızda batarya kullanım ömrünü doğrudan artırmış olur.

Oppo Pil Sağlını Öğrenme?

Kullandığınız Oppo cihazının pilinin ne durumda olduğunu merak edebilirsiniz. Bazı kullanım kısıtlamaları veya gözünüze çarpan değişimler pilinizin yeterli gelmediği fikrini doğurur. Bu durumda yapılması gereken servisimizin donanımlı ekibinden yardım istemektir. Çalışanlarımız cihazınızın kontrollerini gerçekleştirerek pil performansını gösterecektir. Bir başka yol ise ayarlar menüsünden ilerlemektir. Ayarlar kısmı cihazınızın pil detaylarını kapsar. Yüzde olarak 80’in altında olduğunda değişim zamanı geldiği için bilgi vererek cihazınızın zarar görmesini engellemeye çalışıyoruz.

Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Değişim için karar verenlerin batarya değişim fiyatı konusunda da merak ettiği detaylar olabilir. En yüksek olumlu yorum alan, garanti veren, işlemlerin tamamını müşteri yanında yapan ve uzman elemanlar ile çalışan bir servis olarak rakamlarımızın uygun olduğunu görünce şaşırabilirsiniz. Mümkün olan en ekonomik rakamları sunmak adına uzun zamandır çabalıyoruz. Yedek parça için gerekli depolama sağlayabiliyor olmamız da rakamların uygun olmasında etkili oluyor. Buna rağmen bataryanın değişimi için servisimize uğramadan ve gerekli inceleme yapılmadan cevap vermek oldukça zordur. Net bilgi için servisimiz teknik elemanları kontrolleri yaptıktan sonra değişkenlik göstermeyecek rakamı söyleyeceklerdir.

Pil Sağlığı Nasıl Arttırılır?

Pilin ömrü ve ne kadar sağlıklı şekilde çalıştığı cihazınızın da ne kadar iyi çalıştığı anlamlarına gelir. Cihazınızın çalışmasında sorun olmaması adına bazı detaylara dikkat etmenizi öneriyoruz. Bunların başında kullanılmayan bluetooth, wifi veya konum hizmetleri gelir. Kapatılması ve mümkün olduğunca hareketli yani şarj tüketimini artıran gereksiz özelliğin devre dışı olmasını öneriyoruz. Aldığınız kullanım performansı artıracaktır.

Batarya Kullanımı Hakkında

Bataryayı değiştirdikten sonra müşterilerimize ekran ışığını daha ekonomik şekilde kullanmalarını söylüyoruz. Bunun yanında ekran kilitleme saniyesini düşürmek de gereksiz kullanımın önüne geçer. Bataryanın sık sık olmamakla birlikte kritik seviyeye ulaşmadan şarj edilmemesi de önemlidir. Hareketli ekranlar veya değişik efektler kullanmanız da şarjın ömrünü kısaltır. Blueetooh sürekli açık olduğunda dolaşımda cihaz arar ve gereksiz şekilde şarjınızı tüketir. Elemanlarımız tarafından verilen ve tecrübeye dayanan bu önerileri göz önüne almanız halinde bataryanızın performansında artış olduğunu da fark edebilirsiniz. Kullanıcı dikkati batarya değişim kalitesi kadar önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi