Oppo Reno Z2 Ekran Değişimi

Oppo Reno Z2 ekran değişimi dokunmatik telefonlarda her an ihtiyaç duyulabilecek bir hizmet alanıdır. Sektörde adını duyurmuş ve profesyonel teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize hizmet veren bir teknik servis firması olarak ekran değişimi hizmetleri konusunda da son derece iddialıyız. Ekran değişimi, son profesyonellik ve deneyim isteyen bir iş alanıdır. Cihazınızın hasarlı olan ya da dokunmatiği bozulmuş olan ekranınızın tamiri sadece ekran değişimi ile mümkündür. Ekran değişimi profesyonel bir şekilde yapılmadığında ise telefonunuzun ekranında ya da başka birimlerinde farklı arızalar meydana gelebilmektedir. Tüm bu sorunları ortadan kaldıran teknik servimiz, cihazınızın ekran sorunlarını en hızlı ve uzman şekilde çözüme kavuşturmaktadır.

Oppo Reno Z2 ekran değişimi teknik servisimizde özel teknik servis odalarımızda yapılır. Teknik servis odalarımız cihazınızın mekanik sistemini bozabilecek statik elektrik, kir ve toz gibi çevresel faktörlerden arındırılmıştır. Böylelikle cihazınızın ekran bileşenleri değiştirilmek üzere açıldığında cihazınıza toz kaçmaz ya da ortamdaki elektrik cihazınızı bozarak yeni bir arızaya sebebiyet vermez. Tüm ekran değişimi hizmetlerimiz 6 ay teknik servisimiz garantisindedir. Cihazlarınızın ekran değişimi telefonunuza en yakın olan ekran parçası ile değiştirilir. Böylece yeni ekran parçası cihazınıza hızlı bir şekilde uyum sağlayacağından ekran sorununuz da hızlı bir şekilde teknisyenlerimiz tarafından çözüme kavuşturulmuş olur. Ekranınız teknisyenlerimiz tarafından değiştirildikten sonra servisimizin verdiği 6 ay işçilik ve parça garantisi ile ekranınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda teknik servisimizden ücretsiz ekran tamir ve onarım hizmeti alabilirsiniz.

Z2 Ekran Değişimi Ne Kadar Zaman Alır?

Teknik servisimiz, alanında uzman ve deneyimli teknik personeller ile ekran değişimi aynı zamanda en hızlı ve acil şekilde yapılmaktadır. Ekranı hasarlı ya da arızalı olan cihazınızı bize ulaştırdığınızda teknik servisimizin yoğunluğuna göre ekran değişimi süresi 15 ile 60 dakika arasında değişiklik göstermektedir. Buna göre ekranı değişen cihazınızı en geç 1 saat içerisinde sağlam ve çalışabilir şekilde teknik servisimizden teslim alabilirsiniz. Ekranı değişen cihazınız size teslim edilmeden önce hızlı şekilde testlere tabii tutulur ve problemsiz şekilde teslimi yapılır.

Oppo Reno Değişimi Yapım Aşamaları

Teknik servisimiz kapsamında Oppo Reno Z2 marka telefonunuzun ekran değişimi uzman teknik personellerimiz tarafından gerçekleştirilir. Hasardan ya da dokunmatik arızasından dolayı değişmesi gereken ekranı olan telefonunuzu bize ulaştırdığınızda süreç çok hızlı şekilde başlar. İlk olarak cihazınızın ekranı incelenir ve ekranın hangi bileşeninde sorun olduğu saptanır. Daha sonra hızlı bir şekilde teknisyenlerimiz cihazınızın ekran değişimi işlemini gerçekleştirir.  İstediğiniz takdirde cihazınızın ekran değişimi yapılırken siz de tüm süreci izleyebilirsiniz. Değişim tamamlandıktan sonra teknisyenlerimiz cihazınıza gerekli ekran testlerini yapar. Cihazınızda herhangi bir sorun ya da aksaklık saptanmadığı takdirde size hızlı bir şekilde teslimi yapılır.

Oppo Z2 Ekran Değişimi Telefondaki Bilgilerin Silinmesine Neden Olur mu?

Teknolojik sorunlarınızın çözümünde en hızlı ve en güvenilir adres olan teknik servisimiz, size güvenli ve kaliteli ekran değişimini hizmetinde müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir. Tüm tamir ve onarım işlerinde olduğu gibi ekran değişiminde de uzman olan teknisyenlerimiz, ekran değişimi yaparken telefonunuzdaki bilgiler silinmez. Hasarlı ya da arızalı olan ekran bileşeniniz sökülür ve doğrudan değişmesi gereken ekran parçası değiştirilir. Yani işlem doğrudan görüntü birimi üzerinde yapılır, cihazın belleğine herhangi bir işlem yapılmaz. Böylelikle ekranınız değiştikten sonra da telefonunuzdaki tüm bilgileri eskisi gibi eksiksiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Z2 En Uygun Ekran Değişimi

Oppo Reno Z2 ekran değişimi firmamız bünyesinde sizlere en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır. Sektörde gerek hizmet kalitesi gerekse güvenilirlik bakımından rakip tanımayan firmamız, aynı şekilde kaliteli hizmeti en uygun fiyata müşterilerine sunarak sektörde rakip tanımamaktadır. Telefonunuzun ekranını hasar durumundan ya da arızadan dolayı kullanamıyorsanız firmamız ile iletişime geçerek en kaliteli ekran değişimi hizmetlerini en uygun fiyat garantisi ile firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi