Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi

Oppo RX17 Neo ekran değişimi ile siz de telefonunuzda meydana gelen tüm ekran sorunlarına profesyonel çözüm yolları bulabilirsiniz. Teknik servisimiz bünyesinde siz değerli müşterilerimize hizmet veren tüm personellerimiz alanında uzmanlaşmış ve deneyimli personellerdir. Hasar görmüş veya dokunmatiği arıza yapmış olan ekranınızın değişimi cihazınıza en uyumlu ve orijinaline en yakın parça ile değiştirilir. Cihazınızın ekran değişimi yapıldıktan sonra telefonunuzda ekran parlaklığı, ekran çözünürlüğü ve dokunmatik hassasiyeti gibi ayarlarda farklılık olmaz. Ekran değişimi, uzman ellerde güvenle yapıldığından cihazınızın içerisindeki hiçbir kişisel bilginiz silinmez ya da zarar görmez. İsterseniz tüm ekran değişimi sürecini teknik personellerimizin yanında bulunarak izleyebilirsiniz. Göz önünde hizmet sayesinde müşterilerimizin güven eksikliğini ortadan kaldırmaktayız.

Oppo RX17 Neo ekran değişimi işlemlerinin tümü teknik servisimizde özel olarak dizayn edilmiş, statik elektrikten arındırılmış, kir ve toz gibi etmenlerden sterilize edilmiş teknik servis odalarında yapılmaktadır. Değişimin yapıldığı ortam, cihaz sağlığına doğrudan etki eder. Bu nedenle de teknik servis odalarımız cihaz sağlığınızı düşünerek firmamız tarafından özel olarak düzenlenmiştir. Müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına teknik servisimiz, ekran değişimi hizmetlerimize 6 ay işçilik ve parça garantisi vermektedir. Değişim sonrasında ekranınızda sorun yaşadığınızda teknik servisimiz, ücretsiz onarım hizmeti vermektedir. Siz de telefonunuzu uzman ellere teslim etmek için hemen teknik servisimiz ile iletişime geçerek cihazınızı bize gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Oppo RX17 Neo Ücretsiz Kargo İle Ekran Değişimi

Teknik servisimiz, kurumsal bir firma olarak siz değerli müşterilerimize elden teslim ile ekran değişimi hizmeti vermekle birlikte aynı zamanda uzaktaki müşterilerimize ücretsiz kargo ile uzaktan ekran değişimi hizmet imkanı sunar. Teknik servisimize gelemeyecek kadar uzaktaysanız ya da vaktiniz yoksa kargo ile telefonunuzu bize ulaştırabilirsiniz. Cihazınız bize ulaştığı gün ekran değişimi için sıraya alınır ve aynı gün ekran değişimi yapılır. Ekran değişimi sonrasında ekran testleri yapılan cihazınız, aynı gün tekrar kargoya verilerek size teslim edilmek üzere yola çıkar. Kargo ile verdiğimiz ekran değişimi hizmetlerimizde kargo ücretleri firmamıza aittir.

Oppo RX17 Neo Güvenilir Ekran Değişimi

Müşteri memnuniyeti kadar güvenilir ekran değişimi hizmeti vermek de teknik servis firmamız için son derece önemli bir hedeftir. Cihazınızın ekranı kullanılamaz hale geldiğinde içerisindeki fotoğraf ve video gibi size özel bilgileri alamayabilirsiniz. Bu konuda son derece hassas olan teknik servisimiz, güvenilir hizmet anlayışı ve özel hayatın gizliliği esasıyla tüm kişisel belgelerinizin korunmasını sağlar. Teknik servisimize gelen cihazınızın içerisindeki kişisel ve özel bilgiler kesinlikle üçüncü şahısların ve kötü niyetli kişilerin eline geçmez.

Oppo RX17 Neo Detaylı Ekran Değişimi

Teknolojik sorunlara uzun süreli ve detaylı çözümler bulan teknik servisimiz, detaylı ekran değişimi hizmeti sayesinde sorun odaklı hizmet vererek kısa sürede sonuç almayı hedefler. Cihazınızın ekran sorunu on cam, arka cam ya da dokunmatik panelde olabilir. Ekran değişimi öncesinde teknik personellerimiz sorunu tespit eder. Sorun kaynağını tespit edildikten sonra sorunlu olan ekran bileşeni değiştirilir. Böylece cihazınızda doğrudan çözüme ulaşılır. Özellikle dokunmatik panelde sorun meydana geldiğinde panelin değiştirilmesiyle ekranda sarı lekelenme ve beyaz nokta gibi oluşumlar engellenmiş olur. Ekran değişiminde profesyonel yaklaşım doğrudan sorun kaynağına ulaşmak adına oldukça önemlidir.

Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi Sonrasında Koruyucu Cam Takıyor musunuz?

Tüm ekran değişimi hizmetlerimiz sonrasında ekranı değişen telefonun tüm ekran testleri ve ayarları yapıldıktan sonra cihazınız onayınızla birlikte size teslim edilir. Ayrıca cihazınız size teslim edilmeden önce cihazınıza ücretsiz olarak koruyucu kırılmaz cam takılır. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden olan koruyucu cam hediyemiz, tüm marka ekran değişimi hizmetlerimiz için geçerlidir.

Oppo RX17 Neo Ekran Değişimi Fiyatları

Oppo RX17 Neo ekran değişimi fiyatları sektörde farklı firmalarda farklı aralıklarda seyretmektedir. Bizler kurumsal ve çözüm odaklı bir teknik servis olarak hizmet kalitemiz ve hizmet hızımızdan asla taviz vermemekteyiz. Buna rağmen fiyatlarımız ekonomik düzeyde seyrederek her bütçeye uygun fiyatlar olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi