Oppo Şarj Soketi Değişimi

Mobil cihazlarda, bataryaların kullanım ömürleri belli bir zaman sonra sona ermekte. Cep telefonu tamir servisi olarak, Oppo ve diğer tüm cep telefon markalarının batarya değişimlerini yapıyoruz. Oppo şarj soketi değişimi işlemlerinde, orijinal şarj soketi çeşitlerini kullanarak, değişimi müşterilerimizin yanında gerçekleştiriyoruz. Bu sayede akıllara gelecek olan ”Bilgilerim kopyalanır mı? ” gibi sorularında önüne geçmiş oluyoruz.

Oppo şarj soketi değişimi sıklıkla yaptığımız bir işlemdir. Değişimi yapılan şarj soketleri için firmamız müşterilerimize 6 ay garanti vermektedir. Tüm hizmetlerimiz alanında uzman kişiler tarafından verilmektir. Aynı zamanda firmamız, Google Haritalarda en yüksek olumlu müşteri yorumuna sahip teknik servis olduğu için müşterilerimiz tarafından kolayca bulunuyor.

Yaşanabilecek herhangi bir problemde müşterilerimiz ile titizlik ile ilgilendiğimiz ve müşteri memnuniyetine çok önem verdiğimiz için yaşanan problemin çözüme kavuşturulması adına elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Elbette ki telefon tamiri işlemleri için en profesyoneller ile birlikte çalıştığımızdan dolayı hizmetimiz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimiz mağazamızdan oldukça mutlu ayrılıyor.

Oppo Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır?

Cep telefonu bataryalarının ömrü bittiği zaman, telefon şarj olmamaya başlayacak ve cep telefonu sık sık açılıp kapanmaya başlayacaktır. Bazı cep telefonlarında, şarj soketleri birbirine benzemekte ve değişimlerde karıştırılmamalıdır. Oppo şarj soketi değişimi öncesi cep telefonunda önceden meydana gelen bir hasar olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Değişim yapılacak cep telefonu modeline göre arka kapak değişmektedir. Özellikle yeni üretilen cep telefonlarının arka kapakları vidasız olarak tasarlanmaktadır. Yapıştırmalı olan kapak sistemleri için işinde uzman kişilerden destek alınmalıdır. Servisimizde, tüm bu işlemler profesyoneller tarafından yapılmaktadır.

Oppo şarj soketi değişimi telefon servisimiz bünyesinde çalışan profesyonel kişiler tarafından yapıldığı için cep telefonu herhangi bir zarar görmez ve yeni bir hasar almaz.

Oppo Şarj Doldurmama ve Şarj Soketini Kırılması

Oppo şarj almama ve şarj soketinin kırılması gibi durumlarla müşterilerimiz zaman zaman karşılaşmaktadır. Fakat bu gibi sorunlar için endişelenmeye gerek yoktur. Sorunun çözümü işinde profesyonel kişiler tarafından hızlıca ve uygun fiyatlara yapılmaktadır.

Oppo marka cihazlar şarj almıyorsa sorun büyük ihtimal ile telefonun soketinden kaynaklanıyor olabilir. Fakat incelemeler sonucunda sokette herhangi bir problem bulunamadıysa sorun telefonun bataryasında olabilir. Şarj doldurmama sorunun neden olduğunu anlamak için ise uzman kişilere gerek duyulmaktadır.

Bundan dolayı sorunla ilgili olarak bir profesyonel ile görüşülmesi kişilerin doğru bilgi edinmesi için daha iyi olacaktır. Sorununuz şarj soketi kırılmasıysa aynı şekilde servisimizde bulunan ve bizim ile çalışan işinde profesyonel kişiler tarafından soket değişiminiz hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.

Oppo Şarj Almama Sorunu

Oppo marka telefonlarda bazı durumlarda şarj doldurmama gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu şarj doldurmama sorunu, cep telefonunun bataryasından ya da telefonun soket kısmındaki bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Bu soruna neyin sebep olduğunu öğrenmek için telefonu bir uzmana göstermek sorunu çözmek adına size zaman kazandıracaktır.

Bu sayede şarj almama sorunu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulurken kişiler de istedikleri hizmeti en verimli şekilde alırlar. Eğer bir cep telefonu şarj olmuyorsa ve çeşitli zorlamalar sonucu soket hala çalışmıyorsa kesinlikle şarj cihazı ile sokete baskı yapılmamalıdır.

Bu şekilde yapılacak baskılar telefonun içinde başka bir hasara yol açabileceği için önerilmez. Bundan dolayı cep telefonunda bir problem olduğu fark edildiği zaman hiç vakit kaybetmeden bir profesyonele telefonu göstermek küçük bir hasarın büyümesini önlemeye yardımcı olacaktır.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Genel olarak cep telefonlarındaki şarj soketi değişimi fiyatı markadan markaya ve telefondan telefona göre değişiklik gösterir. Yüksek ve yeni marka cep telefonlarında cihaz parçalarının pahalı olması sebebiyle soket değişim fiyatları da pahalı olur.

Fakat Oppo markası gibi telefonlar hem fiyat olarak piyasaya göre ucuz hem de kaliteli olduğundan dolayı şarj soketi değişimi fiyatı makul seviyelerde tutulur. Ortalama olarak şarj soketi değişimi için bir fiyat belirtilmesi gerekiyorsa ortalama bir aralık olarak 80-200 arası söylenebilir. Böylece her bütçeye uygun fiyatlandırmalarla cep telefonu soketi değişimi kaliteli bir şekilde yapılır ve telefon yeni gibi şarj almaya devam eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi