Ordu Ekran Değişimi

 

Ordu ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında servisimiz ile hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Teknik servisimizde ekran değişimleri için daima orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında siz değerli müşterilerimiz için;

  • Tüm ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Bunun yanında değişimler steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Ordu ekran değişimi sayesinde aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek ekran değişimi hizmeti almanız mümkündür. Telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize göndermenizin ardından ekran değişimleriniz en kısa sürede yapılır ve ardından telefonlarınız kargo aracılığı ile sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca teknik servisimizde tüm ekran değişimleri garantili olarak sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları sizler de Ordu garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Ordu

iPhone ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimize gelin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Orijinale en yakın iPhone ekranlar kullanılarak değişim yapılan servisimizde, tüm ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlarınız için en uygun ortamlar oluşturulur.

Diğer yandan ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır. Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca ekran değişiminin hemen ardından yeni ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir.

Samsung Ekran Değişimi Ordu

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve kaliteli çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Alanında uzman bir ekibin yanı sıra her zaman son teknoloji ekipmanlar kullanılır. Bunların yanı sıra değişim esnasında telefonlarınızda gerçekleştirilen tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Ordu garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında ekranlarınızda ortaya çıkan sorunlar için servisimizin ücretsiz destek hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Ordu

Xiaomi ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede giderebilir ve servisimiz ile alanında uzman bir ekipten hizmet alabilirsiniz. Orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılan firmamızda, tüm işlemler son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimi sırasında telefonlarınızda gerçekleştirilen işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde tamamlanır. Bu sürenin ardından ise yeni ekranlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca teknik servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Huawei Ekran Değişimi Ordu

Huawei garantili ekran değişimi ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, daima garanti kapsamında işlemler yapar. Sizler de garantili ekran değişimi Ordu ile telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede çözüme ulaştırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapan firmamız, aynı zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı çözümleri ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Değişim yapılmasının ardından ekranlarınız çeşitli testler yapılarak kontrol edilir ve bunun ardından teslimat gerçekleştirilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi