Pazar Günü Açık Cep Telefonu Ekran Değişimi Servisi

Pazar günü açık cep telefonu ekran değişimi servisi olarak hizmet veren firmaların sayısı son derece sınırlıdır. Bu sebeple de ekranlarında bir sorun yaşayan kişilerin doğru adreslere başvuruda bulunarak ekran değişim işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Akıllı telefon kullanıcıları için en önemli durumlardan birisi ekranlarını en iyi şekilde korumaktadır. İstemeden de olsa yapılan hatalar ekranlara zarar verirken genelde ekranların değişimine ihtiyaç duyulmaktadır. Ekranlarında sorunlar olan kişiler pazar günü telefon bayileri açık mı sorusunun cevabını ararken bu imkanı sunan firmaların olduğunu görecektir. İstanbul içerisinde hizmet veren bu firmalara getirilen akıllı telefonların ekran değişimleri en kısa sürede tamamlanabilmektedir.

Cep Telefonu Ekran Değişimi Hangi Durumlarda Gerçekleşmektedir?

Pazar günü açık cep telefonu ekran değişimi servisi olarak görev yapan firmalar gelen müşterilerin akıllı telefonlarının ekranlarını kısa bir süre içerisinde değiştirirken ilk tercih her zaman onarım olmaktadır. Ancak akıllı telefonların ekranlarında yaşanan sorunlar genel olarak onarım işlemi ile ortadan kaldırılamaz ve bu durumda ekranların değişmesi gerekir. İstanbul’da Pazar günü açık telefoncular onarım merkezlerinde;

  • Bataryanın telefona baskı yapması sonucu iç ekranın kırılması,
  • Ekrana sert bir cisimle vurulması sonucu ekranın kırılması,
  • Telefonun üzerine yüksek miktarda ağırlığın bırakılması ile ekranın çatlaması ya da kırılması,
  • Telefon içerisinde yaşanan kısa devre sonucunda ekranın zarar görmesi,
  • Telefonun yere düşürülmesiyle ekranın zarar görmesi gibi durumlarda ekran değişimlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Cep Telefonu Ekran Değişimi Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Pazar günleri ekranlarda yaşanan sorunların çözülememesi durumunda bütün bir hafta ekranları sorunlu halde telefonların kullanılması gerekecektir. Bu durumun yaşanmasını istemeyen kişiler Pazar günlerinde hizmet veren firmalara gelerek ekran değişimlerini yapmak isterler.

İzin günlerinde zamanlarını çok fazla harcamak istemeyen kişiler İstanbul cep telefonu tamiri yapan firmalara geldiklerinde ekranlarını değiştirmek için talepte bulunurlar. Bu talepleri sonucunda işlemlere hemen başlanırken yaklaşık 45 dakika içerisinde ekran değişimleri tamamlanacaktır. Pazar günü yaşanılan sorunlarda sizler de bu kadar kolay bir şekilde ekran değişimlerini gerçekleştirmek isterseniz bizlerle iletişime geçerek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi