Reeder Batarya Değişimi

Reeder akıllı cep telefonlarının bataryalarını değiştirmek isteyenler, servisimizin güvenilir ve garantili hizmetlerinden faydalanabilirler. Reeder batarya değişimi işlemleri için internet üzerinden servis araştırması yapanlar, teknik servisimiz hakkında çok sayıda olumlu müşteri yorumlarının olduğunu görebilecektir. Cep telefonları ile ilgili tüm değişim ve tamir işlemleri, göz önünde yapılmaktadır. Teknik servisimizde gizli bölüm bulunmamakta ve batarya değişimi yaptığımız alanlar, 7/24 kamera ile takip edilmekte, müşterinin yanında işlemler yapılmaktadır.

Reeder Batarya Değişimi Nasıl Yapılır?

Reeder telefonların bataryalarını değiştirme işlemlerini her zaman alanında uzman elemanlarımız ile yapıyoruz. Müşterilerimizin görebileceği bir alanda, batarya değişimi için ihtiyaç duyulabilecek aparatları hazırlıyor ve değiştirme işlemlerine başlıyoruz. İnsan vücudunda bulunan statik elektriğin, telefona geçmesini ve zarar vermesini önlemek için statik elektrik arındırması yapıyoruz. Reeder cep telefonlarının, arka kapaklarını açıyor, bataryayı yerinden çıkartıyoruz.

Batarya ölçümünü yaparak, değiştirilmesi gerektiğini tespit ediyoruz. Yeni bataryayı yuvasına oturtuyor, tüm bağlantılarını yapıyor ve orijinalinde olduğu gibi arka kapağı kapatarak işlemleri bitiriyoruz. Yeni bataryalar orta seviyede şarj durumundadır ve müşterimize, şarj etmeden bitene kadar kullanmasını tavsiye ediyoruz. Değiştirmiş olduğumuz batarya için 6 ay garanti veriyoruz.

Reeder Batarya Değişimi

Reeder Batarya Değişimi Ne Zaman Yapılmalıdır?

Reeder telefon kullanıcıları, telefonlarını en az bir yıl kullandıktan sonra şarj sorunları ile karşılaşmaya başlayabilecektir. Bu yanlış şarj ya da farklı nedenlere bağlı olarak bataryanın arıza yapmasından veya kullanım ömrünün dolmasından kaynaklanmaktadır. Kullanıcılar şu durumlarla karşılaştığında, servisimizde batarya değişimi yaptırabilir.

  • Telefon aniden kapanmaya başladıysa,
  • Reeder telefon batarya bölümünde ısınma oluyorsa,
  • Pilde şişme oluşmuşsa,
  • Batarya şarj seviyesi hızlı düşüyorsa,
  • Telefon yavaş çalışıyorsa,

Bu durumlar reeder telefonların bataryalarının değiştirme zamanı geldiğini göstermektedir. Şişme ve ısınma gibi sorunlar görüldüğünde, batarya değişimi işlemleri geciktirilmemelidir.

Reeder Batarya Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Reeder telefonların batarya değişim fiyatları, kullanılan batarya özelliklerine ve modele göre karşılaştırma yapılarak belirlenmektedir. Reeder modelleri batarya değişimi fiyatı için oluşturmuş olduğumuz listede, tüm modellere yer vermeye çalışıyoruz. Listede yer alan fiyat bilgileri, bataryaların satış fiyatlarıdır ve bu fiyatlar üzerinden değiştirme işlemlerini yapıyoruz. Fiyat seçeneklerimiz her zaman uygundur ve müşterilerimize, garantili işçilik seçenekleri sunuyoruz. Reeder kullanıcıları, servisimizi istedikleri zaman telefonla arayabilir, modellerine uygun batarya olup olmadığını ve değişim fiyatlarını sorabilirler.

Batarya Değişim İşlemleri Ne Kadar Sürede Yapılıyor?

Kişiler, telefonlarından uzak kalmak istememekte ve batarya değişimlerinin hemen yapılmasını istemektedir. Teknik servisimizde, batarya değişimi işlemleri, aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Müşterilerimiz, servisimize gelerek, batarya değişimi talebinde bulunduklarında, kullanmış oldukları modelin yedek bataryası stoklarımızda varsa değiştirme işlemlerine hemen başlıyoruz. Reeder modelleri için batarya değiştirme işlem süremiz, 20 dakika, en fazla 1 saat sürmektedir. Elemanlarımız iş yoğunluğu durumuna göre müşterilerimiz bekletiyor ve değişimi hemen yaparak, telefonlarını teslim ediyor.

Batarya Değişimi Sonrası Bilgiler Silinir Mi?

Batarya değişimi işlemlerini, alanında uzman ekiplerimiz, modele uygun işlemler ile yapmaktadır. Müşterilerimizin merak ettiği ve endişe duyduğu konular arasında, batarya değişimi sırasında bilgiler silinir mi korkusudur. Batarya değişimlerinde, telefonda bulunan bilgiler silinmemektedir. Bilgilerin silinmesi için işletim sistemi ile ilgili işlemler yapılmalıdır. Reeder modellerinin tümünde Android işletim sistemi kullanılıyor ve bilgileri özel olarak silmedikten ya da telefona format atmadıktan sonra hiçbir bilgi silinmeyecektir.

Batarya Değişimi İle İlgili Merak Edilen Sorular

Akıllı cep telefonlarından sürekli internet erişimi yapılabildiği ve farklı uygulamalar kullanılabildiği için batarya şarj süresi giderek kısalmaktadır. Bunun için kullanıcılar, aynı telefonları için birden fazla batarya değişimi yapmak zorunda kalabiliyor. Servisimizde tüm sorulara cevap verilerek batarya değişimleri yapılmaktadır. Müşterilerimizin batarya değişimi ile ilgili merak ettiği bazı sorular vardır.

Reeder telefon batarya değişim sonrası telefonun çalışma düzeni nasıl olur? Batarya değişimi sonrası telefonlar, ilk günkü verimlilikte çalışmaya başlayacaktır.

Telefon ful doluyken şarj birkaç saatte bitiyor neden? Bataryanın şarj süresinin çok kısa olması, bataryanın kullanım ömrü, bataryada meydana gelen arıza ya da ana kart entegrelerinden kaynaklanabilecektir. Batarya değişimlerinde, eski bataryanın ölçümlerini yapıyor, sorunu tespit ediyor ve ondan sonra batarya değişimi işlemlerini yapıyoruz.

Şarj ederken ve konuşurken telefon ısınıyor ne yapmalıyım? Telefon bataryalarında meydana gelen deforme ve hasarlar, şarj ederken, telefonda işlem yaparken ısınmaya neden olabilecektir. Çözüm batarya değişiminin yapılmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi