Reeder Şarj Soketi Değişimi

Mobil cihazların küçük bir bilgisayar gibi kullanılmaya başlamasıyla birlikte kullanım oranları artmıştır. Reeder mobil cihazlarını kullananlar, zamanla şarj almama sorunu ile karşılaşabilir. Mobil cihazlarda yaşanılan her türlü sorunun çözümü servisimizde gerçekleştirilir. Reeder şarj soketi değişimi garantili olarak yapılır. Güvenilir firma olarak, müşterilerimize, işlemler sırasında bilgilerin silinmeyeceğini, kopyalanmayacağını ve okunmayacağını belirtiyoruz.

Servisimizde tüm işlemler 7/24 kamera ile takip edildiği için müşterilerimiz, tamir sırasında başka parçalar değiştirilir mi endişesine kapılmamaktadır. Tamir işlemlerini yaptığımız bölümler gizli değildir ve müşteri yanında işlemler yapılmaktadır. Şarj soketi arızaları yaşandığı anda cihaz kullanılamayacağı için sorunun kısa sürede çözülmesi gerekir. Servisimize gelen müşterilerimiz, alanında uzman elemanlarımızın hemen yapacağı müdahale ile sorunlarının kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Reeder Şarj Soketi Değişimi Nasıl Yapılır

Reeder şarj soketi değişimi uzman elemanlar tarafından yapılması gereken bir tamir işlemidir. Şarj soketi değişimi ile ilgili işlemlerin tümünü müşterinin yanında yapıyoruz. Kamera ile takip sistemimiz sayesinde, müşterilerimiz servisimizde yapılan işlemlere güven duyuyor. Alanında uzman kişiler tarafından yapılan şarj soketi değişimleri için 6 ay garanti veriyoruz. Şarj soketi değişimlerini profesyonel olarak yapıyoruz. Reeder modellerine herhangi bir zarar vermeden işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Şarj değişimi için özel aletler kullanıyor ve işlemlerin güvenilir olmasını sağlıyoruz. Arızalı ya da kırık olan şarj soketlerini yerinden sökerken, cihaz ana kartına zarar vermiyor ve orijinaline uygun bir şekilde değiştirilmesine özen gösteriyoruz. Şarj soketleri değişimi sırasında, cihaz işletim sistemi ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı için bilgiler silinmemektedir. Müşterilerimize bu garantiyi veriyoruz. Google haritalarda, yüksek olumlu müşteri yorumları alan servisimiz garantili ve güvenilir hizmetlerini tüm müşterilerimize eşit olarak sunuyor.

Reeder Şarj Doldurmama Ve Şarj Soketini Kırılması

Şarj doldurmama sorunu yaşandığı zaman şarjı biten cihazlar kullanılamayacaktır. Reeder şarj soketi değişimi fiyatı hakkında yapmış olduğunuz şeffaf bilgilendirme müşterilerimizin güvenini kazanmamıza neden oluyor. Şarj soketinin kırılması kullanıcı hatalarından kaynaklanıyor. Reeder cihazlarını yüksekten sert zemine düşüren ya da şarj kablosunu takarken zorlayanlar, kırılmasına neden olabiliyor.

Şarj soketi kırılmalarında yapılan parça değişimleri işlemleri için garanti veriyoruz. Şarj soketi kırılmış olan cihazlarda değişim yapılmadan sorunlar çözülmemektedir. Alanında uzman elemanlarımız, kırılmış olan şarj soketlerini yenisi ile değiştirmekte ve yeni parçalar için 6 ay garanti vermektedir. Değişim sonrasında cihazın şarj aldığı test ediliyor ve şarj aldığı müşteriye gösterildikten sonra teslim ediliyor.

Reeder Şarj Almama Sorunu

Reeder cihazlarda görülebilen arızalar arasında yer alan şarj almama sorununun tespitleri elemanlarımız tarafından hemen tespit edilebiliyor. Şarj almama sorunları arasında, kablo arızası, şarj soketi kirlenmesi, şarj soketi kırılması gibi nedenler yer alıyor. Şarj kablosunda meydana gelen her türlü hasar, hiç şarj almama ya da yavaş şarj almaya neden olur. Şarj soketinde meydana gelen kirlenmeler, şarj sorununa neden oluyor. En büyük sorun ise şarj soketinin kırılmasıdır. Her türlü sorun elemanlarımız tarafından 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde giderilir. Müşterilerimizin gözü önünde gerçekleştirilen tüm işlemler sonunda reeder mobil cihazlar sağlam olarak teslim edilir. Tüm işlemlerin uygun fiyatlarla ve garantili olarak yapılıyor olması, hizmetlerimizden müşterilerimizin memnuniyet duymasını sağlıyor.

Şarj Soketi Değişimi Fiyatı Ne Kadar?

Servisimizde sunulan tüm hizmetlerle ilgili fiyat sorgulaması yapılabiliyor. Şarj soketi değişimi fiyatı araştırmasını yapanlar, servisimizden her türlü bilgi talebinde bulunabiliyor. Reeder şarj soketi parça değişim fiyatlarını, cihaz modellerine göre belirliyoruz. Her müşterimiz sahibi olduğu modele göre fiyat bilgilerini öğrendikten sonra gerekli işlemlerin yapılmasını sağlıyorlar.

Müşterilerimizin hizmetlerimiz ile ilgili yüksek olumlu yorumlar yapması, Türkiye’nin her yerindeki kullanıcıların teknik servis hizmetlerimizden faydalanmasını sağlıyor. Müşterilerimizin gözü önünde işlemleri gerçekleştiriyor olmamız, bilgilerin güvenliği ve başka parça değiştirildi mi acaba derdinin yaşanmamasını sağlıyor.

Şarj soketi değişimleri için fiyat bilgilerini müşterilerimize sunarken işlemlere 6 ay garanti verdiğimizi ilk aşamada belirtiyoruz. Reeder telefonlar üzerinde yaptığımız parça değişimleri sırasında bilgilerin silinmeyeceğini müşterilerimize anlatıyoruz. Kargo ile gönderen müşterilerimizin cihazları ile ilgili her türlü işlemleri yine güvenilir bir şekilde yapıyoruz. Şarj soketi değiştirilen ve şarj aldığı görülün telefonlar, korumalı bir şekilde kargoya verilerek müşteriye gönderiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi