Rize Ekran Değişimi

Rize ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi sorunlara kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Teknik servisimiz tüm ekran değişimlerinde orijinale en yakın ekranlar kullanır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi tüm önemli özellikler eski performansına geri döner. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızdaki bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişimler her zaman garanti kapsamında sizlere sunulur.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Rize ekran değişimi sayesinde aynı zamanda telefonlarınızı kargo ile servisimize göndermeniz ve değişim hizmeti almanız mümkündür. Servisimize kadro ile göndermiş olduğunuz telefonlarınız, kısa sürede ekran değişimleri yapılarak tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunları sizler de garantili ekran değişimi Rize ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi altında değişim hizmetleri alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Rize

iPhone ekran değişimi için hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve sizlere konusunda uzman ekibimiz ile hızlı çözümler sunalım. Son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapılan firmamızda, aynı zamanda orijinale en yakın iPhone ekranlar ile değişim yapılır. Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.

Bunların yanı sıra garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Rize garantili ekran değişimi ile telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çatlak, çizik ya da ekran dokunmatiği bozulması gibi tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve bunun yanında en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Rize

Samsung telefonların ekran değişimlerinde siz müşterileri için hızlı ve uygun fiyatlı çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar. Ayrıca değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez.

Diğer yandan ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanır. Ekran değişiminin hemen ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Kontroller sonucunda herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Rize

Xiaomi ekran değişimi ihtiyaçlarınız için bir an önce servisimize gelin ve sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yardımcı olalım. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile gerçekleştirilir. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar kullanılır ve tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Ekran değişimlerinde garantili hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de Rize garantili ekran değişimi sayesinde telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Huawei Ekran Değişimi Rize

Huawei ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, konusunda uzman ve tecrübeli bir ekip ile değişim yapar. Bunun yanında ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanır. Tüm ekran değişimlerini ise tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirir.

Servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilmiş olur. Panelli ekran değişimleri sayesinde ise ekranlarınızda daha sonradan sarı leke ya da beyaz nokta gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi