S7 Edge Şarj Çabuk Bitiyor!

S7 Edge Şarj Çabuk Bitiyor! Samsung’un gelişmiş amiral gemilerinden biri olan S7, hızlı ve bir o kadar da etkili özellikleri ile kullanıcıların en çok talep gösterdiği akıllı telefon modelleri arasında yer alıyor. Ancak her akıllı telefon da olduğu gibi onun da bazı eksik yönleri bulunuyor. Bunların başında ise şarj süresi geliyor. Diğer modellere göre şarjı daha az dayanan S7 Edge, gün içerisinde ani şarj bitimi ile kullanıcıların zor anlar yaşamasına neden oluyor. Bu durum ise akıllara S7 Edge batarya değişimi gibi çözümleri getiriyor.

S7 Edge şarj çabuk bitiyor şeklinde çevremizde çok fazla şikayet görmek mümkün. Tabi şarjın daha kısa süre dayanmasının belirli nedenleri var. Bu yüzden şarj süresini uzatmak için çeşitli çözüm yolları denenebilir. Şimdi, S7 Edge modelinde ortaya çıkan şarj sonunun nelerden kaynaklandığına ve daha uzun süreli bir şarj için yapılması gerekenlere daha yakından bakalım.

S7 Edge Problemi Nasıl Çözülür?

Eğer S7 Edge telefona sahipseniz ve gün içerisinde sürekli şarjınız bitiyorsa dikkat etmeniz gereken çeşitli hususlar olduğunu söylemekte fayda var. Samsung S7 Edge modelinde genel olarak ilk zamanlarda hızlı bir şarj düşüşü meydana gelir. Ancak birkaç şarj doldur boşalt işleminin ardından şarj sorunu düzelebilmektedir. Buna rağmen bir düzelme olmadıysa diğer yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir;

  • Kullanmadığınız uygulamaları kapatın.
  • Hızlı erişim menüsünü aşağı alın.
  • Arka planda bulunan verileri azaltın ya da silin.
  • Ön belleği sık sık temizleyin.
  • Telefonda güç tasarruf moduna geçin.
  • Telefonu fabrika ayarlarına gerdi döndürmeyi deneyin.

Yukarı yer alan adımları takip ederek ya da bunlardan bazılarını uygulayarak s7 edge şarj sorunu karşısında çeşitli önlemler almanız mümkündür. Ancak bunlara rağmen şarj konusunda herhangi bir değişiklik meydana gelmiyorsa profesyonel konuda yardım almanız da fayda vardır.

S7 Edge batarya değişimi hizmetleri ile siz müşterilerine yardımcı olan firmamız, kaliteli ve profesyonel hizmetler altında batarya değişimi ile sizlere etkili çözümler sunar. Siz de batarya sorunlarından kurtulmak ve telefonunuzu istediğiniz gibi kullanmak için hemen firmamıza gelin ve batarya sorunundan bir an önce kurtulma şansını elde edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi