S7 Ekran Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

S7 Ekran Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

Google’da en yüksek müşteri memnuniyetine sahip Samsung Ekran Değişimi servisi olan Kadıköy Cep Dünyası’nda S7 Ekran Değişimi Garanti Süresi 6 aydır. 6 ay yedek parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulan s7 ekran fiyatı 2019 yılında en uygun Kadıköy Cep Dünyası’nda sunulmaktadır…

20 Dakika İçerisinde Göz Önünde S7 Ekran Değişimi

Kadıköy Cep Dünyası teknisyenleri tarafından 20 dakika içerisinde göz önünde gerçekleştirilen s7 ekran fiyatı 2019 yılında en uygun fiyatlarla servisimizde sunulmaktadır. s7 Ekran Değişimi garanti süresi ise 6 aydır. Bu süre zarfı içerisinde kullanıcı hatası dışında kalan tüm teknik veya donanımsal sorunlarınız ücretsiz bir şekilde çözüme kavuşturulur.

S7 Ekran Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?
S7 Ekran Değişimi Garanti Süresi Ne Kadar?

AA plus kalitesindeki parçaların kullanıldığı s7 ekran değişimi hizmetlerinde ücretsiz kargo fırsatı siz değerli müşterilere sunulmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığı ile göndermiş olduğunuz telefonunuzu servisimize ulaşır ulaşmaz aynı gün içerisinde tamir edip yine ücretsiz bir şekilde sizlere gönderiyoruz. Bu sayede zamandan da önemli bir tasarruf elde etmiş olursunuz.

Bakınız: En Güncel S7 Ekran Değişimi Fiyatı

S7 Ekran Değişiminde Öğrencilere ve Emeklilere %10 İndirim

Her daim ticari kaygıların bir kenara atıldığı Kadıköy Cep Dünyası mağazalarında s7 ekran değişimi hizmetlerinde öğrenci ve emeklilerde düşünülmüştür. Yılın 365 günü en uygun Samsung Ekran Değişimi fiyatlarının sunulduğu servisimizde yapılacak olan teknik işlemler öncesinde teknisyenlerimize kimlik kartlarını gösteren öğrenci ve emekliler anında %10 indirim fırsatından yararlanabileceklerdir.

Google’da En Yüksek Müşteri Memnuniyeti: Kadıköy Cep Dünyası

S7 ekran değişimi garanti süresini tüm Samsung Ekran Değişimi modellerinde de uygulayan Kadıköy Cep Dünyası, vermiş olduğu 6 ay yedek parça ve işçilik garanti süresi sayesinde google’da en çok yorum alan ve en yüksek müşteri memnuniyetine sahip ekran değişimi firması olmayı başarmıştır.

Sadece garanti süresi ile değil aynı zamanda ücretsiz otopark ve kargo , AA plus kalitesindeki parçalar ile ekran değişimi ve 20 dakika içerisinde göz önünde Samsung Ekran Değişimi hizmetleri vermiş olmasından dolayı bu derece yüksek bir müşteri memnuniyetine ulaşmayı başarmıştır.

 s7 ekran fiyatı 2019
s7 ekran fiyatı 2019

S7 ekran değişimi garanti süresi hakkında daha detaylı bilgi almak ve s7 ekran fiyatı 2019 yılı için en uygun fiyat teklifini almak için 0552 356 72 72 numaralı telefonu günün her saatinde arayabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi