Sakarya Ekran Değişimi

Sakarya ekran değişimi için sizler de konusunda uzman ve tecrübeli teknisyenlerle çalışmak istiyorsanız, hemen telefon servisimize gelin ve profesyonel çözümlerimizi yakından görün. Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ve orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Böylece ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler ilk gün ki performansına geri döner. Bunların yanı sıra siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Marka ya da model fark etmeksizin orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Bunun yanında ekran değişimleri garantili olarak geçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • tüm değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis tercih edilir.
  • Ayrıca ekran değişimi esnasında yapılan işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Sakarya ekran değişimi sayesinde cep telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve ekran sorularınızı bu şekilde çözebilirsiniz. Kargo aracılığı ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri aynı gün içerisinde yapılır ve tekrar kargo yoluyla sizlere geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Firmamızda ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda sorunları Sakarya garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve aynı zamanda servisimizden en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Sakarya

iPhone ekran değişimi için sizler de servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman bir ekip ile hızlı çözümler elde edin. Teknik servisimizde ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Ayrıca teknik servisimizde ekran değişimleri garantili olarak yapılır. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunları Sakarya garantili ekran değişimi ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve aynı zamanda en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda oluşan sorunlar için ücretsiz destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Sakarya

Samsung ekran değişimi ihtiyaçlarınız için alanında uzman ve deneyimli bir kadro ile çalışmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden servisimize gelebilirsiniz. Teknik servisimizde tüm ekran değişimleri için orijinale en yakın ekranlar kullanılır. Bunun yanında ekran değişimleri tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Servisimizde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, uygulama ve oyun gibi bilgiler asla silinmez. Uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapar. Bu sayede bilgileriniz silinmez ya da zarar görmez. Ekran değişimleri sonrasında ise birtakım test ve kontroller yapılmadan telefonlarınız teslim edilmez. Ayrıca sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bu şekilde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Xiaomi Ekran Değişimi Sakarya

Xiaomi garantili ekran değişimleri ile sizlere hizmet veren firmamız, aynı zamanda hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları garantili ekran değişimi Sakarya ile kısa süre içerisinde ortadan kaldırabilir ve bunun yanı sıra en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri ortalama 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun ardından ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca servisimizde Xiaomi ekran değişimleri daima orijinale en yakın ile gerçekleştirilir. Değişim esnasında ise tüm işlemler tamamen sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir.

Huawei Ekran Değişimi Sakarya

Huawei telefonların ekran değişimlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, sektör bünyesinde en ucuz ekran değişimini yapar. Sizler de hem kaliteli bir işçilik hem de uygun fiyat aralıkları ile karşılaşmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve profesyonel çözümlerimizi daha yakından görebilirsiniz.

Teknik servisimiz bünyesinde Huawei telefonların ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır. Bunun yanında ön cam değişimi değil, panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Panelli ekran değişimleri ile telefon ekranlarınızda bulunan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Ayrıca bu sayede ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi