Samsun Ekran Değişimi

Samsun ekran değişimi için sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara hızlı ve kaliteli çözümler sunalım. Telefon servisimizde ekran değişimleri orijinale en yakın ekranlar kullanılarak yapılır. Ayrıca değişim sırasında her zaman son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile gerçekleştirilir.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez.
  • Parça ve işçilik garantisi ile değişim yapılır.
  • Ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir.

Samsun ekran değişimi ile aynı zamanda cep telefonlarınızı kargo ile servisimize göndererek değişim hizmetleri almanız mümkündür. Servisimizde göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa sürede yapılarak yine kargo yolu ile telefonlarınız geri gönderilir. Bunun yanında kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Bunların yanı sıra servisimizde garanti kapsamında hizmetler verilir. Sizler de telefon ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunları Samsun garantili ekran değişimi ile kısa sürede giderebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler alabilirsiniz.

iPhone Ekran Değişimi Samsun

iPhone ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için konusunda uzman ve tecrübeli ekibi ile hizmet verir. Orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapılırken, tüm ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilir. Tabi aynı zamanda değişimler sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur.

Bunların yanı sıra ekran değişimlerinde garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümler ortaya koyar. Telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği problemlerini sizler de Samsun garantili ekran değişimi ile çözüme ulaştırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Ekran Değişimi Samsun

Samsung telefonların ekran değişimlerinde alanında uzman bir ekiple sizlere hizmet veren telefon servisimiz, aynı zamanda orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapar. Bunun yanında servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sonrasında ise ekranlarınızda gerekli kontroller yapılır ve ardından telefonlarınız teslim edilir.

Diğer yandan teknik servisimizde ekran değişimleri sırasında yapılan işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde gerçekleştirilir. Ayrıca servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Bu sayede ilerleyen zamanlarda telefon ekranlarınızda beyaz nokta ya da sarı leke gibi istenmedik ekran sorunları meydana gelmez.

Xiaomi Ekran Değişimi Samsun

Xiaomi ekran değişimi konusunda sizler de ham kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, telefon servisimize uğrayabilir ve sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetleri daha yakından görebilirsiniz. Ekran değişimlerinde oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, sektör genelindeki en ucuz ekran değişimini yapan firmalardan biridir. Bu nedenle sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümlere bizimle ulaşabilirsiniz.

Diğer yandan teknik servisimizde orijinale en yakın Xiaomi ekranlar ile değişim yapılır. Bunun yanında değişim sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur. Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler silinmez. Tabi bunun yanında ekran değişimi ardından ekranlarınızda birtakım kontroller gerçekleştirilir. Herhangi bir sorun olmaması halinde telefonlarınız teslim edilir.

Huawei Ekran Değişimi Samsun

Huawei garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, tüm ekran değişimlerini garanti kapsamında yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızalarını garantili ekran değişimi Samsun ile kısa sürede ortadan kaldırabilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili olarak değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Telefon servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Huawei ekranlar kullanılır. Bunun yanında son teknoloji ekipmanlar ile yapılan değişimlerde, alanında uzman ve deneyimli bir ekip görev alır. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz hiçbir şekilde silinmez ya da zarar görmez. Değişimin hemen ardından ise ekranlarınızda birtakım test ve kontroller yapılarak telefonlarınız teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi