Samsung Galaxy A31 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A31 ekran değişimi için sizler de alanında uzman ve deneyimli bir ekip ile çalışmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa sürede kaliteli çözümler sunalım. Ekran değişimi hizmetlerinde orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanan firmamız, orijinale en yakın ekranlar kullanarak telefon ekranlarınızın eski haline geri dönmesini sağlar. Bunun yanında telefon ekranlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı ise performans açısından hiçbir şey kaybetmez. Firmamız siz değerli müşterileri için;

  • Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar.
  • Bunun yanında değiştirilen tüm parçalar için en az 6 ay garanti kapsamında hizmet verir.
  • Ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda bulunan bilgiler asla silinmez ve zarar görmez.
  • Değişim sırasında telefonlarda yapılan tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Samsung Galaxy A31 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A31 ekran değişimi firmamızda oldukça kısa süre içerisinde gerçekleştirilir. Değişim sırasında yapıştırıcı madde kullanılır. Bu maddenin kuruması ve sonrasında yapılan ekran testleri ile değişim süresi 45 ila 60 dakika arasında bir zaman alır. Yalnızca servisimizde çok fazla yoğunluk olması halinde ekran değişimi süreleri değişiklik gösterebilir.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung akıllı telefonların ekran değişimleri firmamıza uzman ve deneyimli bir ekip ile yapılır. Bunun yanında değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, oyun, uygulama ve rehber gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Bunun nedeni ise tam olarak servis çalışanlarımızın telefonlarınızda sadece görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır.

Samsung Galaxy A31 Panelli Ekran Değişimi

Firmamız ekran değişimi hizmetlerinde sizlere her zaman ön cam değişimi yerine panelli ekran değişimleri ile hizmet sunar. Yani telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimi yapılır. Böylece telefon ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda beyaz nokta ya da sarı leke gibi ekran problemlerinin meydana gelmesi önlenmiş olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi