Samsung Galaxy A71 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A71 ekran değişimi için siz de daha fazla zaman kaybetmeden hemen sektörün önde gelen firmalarından biri olan teknik servisimiz ile iletişime geçin ve ekran problemlerinizi kısa sürede ortadan kaldırın. Teknik servisimiz siz değerli müşterileri için ekranlarda oluşan kırık, çatlak, çizik ve ekran dokunmatiği arızlarında hızlı ve güvenilir çözümler sunar. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile değişim yapar ve bu sayede ekranlarınız eski haline geri döner. Ekran değişimi sırasında firmamız;

  • Orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim hizmetleri sunar.
  • Ayrıca ekran değişimi sırasında 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olur.
  • Bunların yanı sıra değişim sırasında tüm hizmetler sizlerin gözü önünde yapılır.

Samsung Galaxy A71 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy A71 ekran değişimi servisimiz bünyesinde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Ekran değişimi sırasında yapıştırıcı madde kullanılır ve bu maddenin kurumasının ardından yeni ekran üzerinde bazı testler gerçekleştirilir. Tüm bu işlemler ile teknik servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 60 dakika kadar sürer. Sadece servisimiz çok yoğun olması durumlarında değişim süresi biraz daha uzayabilir.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Teknik servisimizde ekran değişimleri sonrasında bilgileriniz asla silinmez ve bunun yanında zarar görmez. Servis çalışanlarımız cep telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar ve bu şekilde telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgilere hiçbir şekilde zarar gelmez.

Samsung Galaxy A71 Telefonlarda Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A71 cep telefonlarınız için servisimizde oldukça uygun fiyatlar ile değişim hizmetleri almanız mümkündür. Siz de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlar arıyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve sizlere oldukça düşük fiyat aralıkları ile ekran değişimi hizmetleri sunmamızı sağlayabilirsiniz.

Ekran değişimi hizmetlerinde siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlar için siz de steril ve statik elektrikten arındırılmış olan özel teknik servis odalarımızda hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere uzman ekibimiz ile yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi