Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A9 (2018) ekran değişimi konusunda hızlı ve kaliteli çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet vermektedir. Siz de ekranlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar için bizi tercih edebilir ve bizimle kısa süre içerisinde ekran problemlerinden kurtulabilirsiniz. Telefon servisimiz sizlere her zaman komple ekran değişimi hizmetleri ile yardımcı olur. Yani servisimizde samsung a9 ön cam değişimi gibi tek parça işlemler değil, iç ekran, ön cam, dokunmatik panel ve dış panel gibi tüm parçaların değişimini yapar. Bu şekilde ilerleyen zamanlarda ekranlarda meydana gelmesi muhtemel sarı leke ve beyaz nokta gibi sorunların da önüne geçilmiş olur. Böylece ekran değişiminde kalıcı çözümler ile karşılaşır ve ilerleyen zamanlarda hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız.

Samsung Galaxy A9 (2018) ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önemli isimleri arasında yer alan firmamız, siz müşterileri için kaliteli ve hızlı çözümler ortaya koyar. Bunun yanında sektör bazında en uygun ekran değişimi fiyatlarını bizimle bulabilirsiniz. Servisimiz samsung a9 2018 ekran fiyatı konusunda en uygun çözümler için bize gelin ve sizlere kaliteli ve profesyonel bir hizmetin yanı sıra uygun fiyat aralıkları ile ekran değişimi sunalım. Kısa sürede değişim yapılan ekranlarınızda kaliteli hizmetin yanı sıra hiçbir sorunla karşılaşmaz ve bunun yanında telefonlarınızda yer alan bilgiler zarar görmeden hizmet alırsınız.

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimini Nasıl Yapıyoruz?

Siz de telefon ekranlarınızda kırık, çizik ya da çatlak gibi sorunlar ile karşılaşmanız halinde hemen servisimize gelebilir ve yaşadığınız ekran sorunlarını kısa süre içerisinde giderebilirsiniz. Bunun yanında dokunmatik ekran bozulmalarında ya da ekranın sıvı teması ile sorunlar yaşaması durumunda da bizimle iletişime geçerek ekran değişimlerinizi yaptırabilirsiniz. Telefon servisimiz ekran değişimleri sırasında telefonları sıfırlamaz ve aynı zamanda telefon içinde yer alan bilgilerin hiçbir şekilde zarar görmesine izin vermez. Bu konuda her zaman için bize güvenebilir ve telefonlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Telefon servisimiz siz müşterileri için sunduğu ekran değişimi hizmetleri aşağıdaki gibi gerçekleştirilir;

  • Samsung Galaxy A9 telefon ekranlarında yapılan değişimler servisimizde 45 dakika içerisinde tamamlanır. Ancak serviste yoğunluk olması halinde bu süre 2 saati bulabilir.
  • Servisimiz her zaman konusunda uzman ve deneyimli personelleri ile ekran değişimi yapar.
  • Bunun ardından ekran eğişimi hizmetlerinde servisimiz 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetler ile sizlere yardımcı olur. Böylece hizmet sonrasında tekrar benzer sorunlar yaşamanız halinde servisimize gelebilir ve servisimizden ücretsiz destek alabilirsiniz.
  • Ekran değişimi öncesinde veya değişim yapıldığı sırada telefonlar sıfırlamaz ve telefonlarda bulunan bilgiler asla silinmez.
  • Değişim sonrası telefona takılan yeni ekran bazı test ve kontrollerden geçirilir. Eğer yeni ekran sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa telefon kullanıcıya teslim edilir.
  • Ayrıca telefon servisimizde her zaman ekran değişimi sırasında orijinale en yakın Samsung ekranlar ile hizmet sunulur.
  • Ekran değişimi sırasında telefonlarda gerçekleştirilen tüm işlemler müşterilerimizin göz önünde yapılır. Bu şekilde akılda soru işaretleri kalmasına asla izin verilmez.
  • Bunların yanı sıra kargo gönderim hizmeti ile de ekran değişimi yapan servisimiz sadece 3 iş günü içerisinde telefon ekranlarınızı değiştirir ve tekrar kargo yolu ile sizlere geri yollar. Servisimize gelme imkanınız bulunmadığı durumlarda sizler de telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilir ve kolayca ekran değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Samsung Galaxy A9 (2018) Ekran Değişimi İçin Bizi Tercih Edin

Ekran değişimi hizmetlerinde hızlı ve güvenilir çözümleri ile öne çıkan telefon servisimiz, aynı zamanda sizlere parça ve işçilik garantili hizmetler sunar. Siz de ekran değişimi hizmetlerinde güvence altında olmak ve hizmet sonrasında karşılaştığınız benzer sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız, sizin için en doğru adresin firmamız olduğunu söylemek isteriz. Alanında uzman ve deneyimli personelleri ile ekran değişimi hizmet veren firmamız, değişim sırasında telefonlarınızda yer alan bilgilerin silinmesine izin vermez. Bunun yanında değişim sırasında yapılan tüm işlemleri yakından izleyebilir ve neler yaptığımızı görebilirsiniz. Eğer siz de ekran değişiminde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin ve sizlere en kısa sürede yardımcı olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi