Samsung Galaxy M21 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M21 ekran değişimi hizmetlerinde hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için sizler de bizi tercih edebilirsiniz. Siz müşterileri için daima konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile hizmet veren firmamız, aynı zamanda değişim sırasında son teknoloji ekipmanlar ile işlem yapar. Ayrıca orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanır. Bu sayede telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans olarak düşüş yaşamaz. Bunun yanında servisimizde siz değerli müşterilerimiz için tüm ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Bunun yanında ekran değişimleri her zaman parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Ayrıca her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise işlemlerin tamamı sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy M21 ekran değişimi ile aynı zamanda telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bizimle çözüme ulaştırabilirsiniz. Telefon servisimize kargo ile göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve bunun ardından telefonlarınız yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise tamamen firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca servisimizde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri garanti kapsamında sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm problemler için sizler de hemen bizimle iletişime geçin ve servisimiz ile en az 6 ay parça ve işçilik garantisi kapsamında ekran değişimleri yaptırın.

Samsung Galaxy M21 Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde Samsung telefonların ekran değişimleri her zaman alanında uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında yapılır. Değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Bunların yanı sıra ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Sizler de Samsung ekran değişimi hizmetleri sırasında bilgilerinizin her an güvende kalmasını istiyorsanız, bizi tercih edin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız sorunları kargo gönderim hizmetimiz ile çözebilir ve firmamız ile güvenilir bir hizmetin tam ortasında yer alabilirsiniz. Servisimize gelme imkanınız olmasa dahi sizler de telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderin ve uzman ekibimiz ile kısa sürede ekran değişimlerinizi yaparak telefonlarınızı geri gönderelim. Ayrıca kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretlerinin firmamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz.

Samsung Galaxy M21 Ucuz Ekran Değişimi

Siz müşterileri için ekran değişimlerinde konusunda uzman ekibi ile profesyonel çözümler ortaya koyan firmamız, aynı zamanda kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler sunar. Servisimizde çizik, çatlak ve kırım ekran değişimi hizmetleri her zaman uygun fiyat aralıkları ile sizlere sunulur. Çünkü firmamız değişim hizmetlerinde kaliteden ödün vermez ve sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır.

Samsung Galaxy M21 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerini yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir sürede gerçekleştiren firmamız, değişimler sırasında hiçbir şekilde yapıştırıcı madde kullanmaz. Ekran değişiminin hemen ardından ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller yapılır. Uzman ekibimiz tarafından yapılan kontrollerin ardından herhangi bir dorun gözükmüyorsa telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy M21 Panel ve Ekran Değişimi

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için komple yani panelli ekran değişimleri yapan firmamız, bu sayede ilerleyen zamanlarda yaşanabilecek sorunların da önüne geçer. Servisimizde ön cam değişimi yerine her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir. Böylece telefon ekranlarınızı meydana getiren iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar tamamıyla değiştirilir. Ayrıca bu sayede ekranlarınızda daha sonradan sarı leke yada beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi