Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy M31 ekran değişimi hizmetlerinde sektörün önde gelen firmalarından biri olarak sizlere alanında uzman ve tecrübeli teknisyenlerimiz ile yardımcı olduğumuzu belirtmek isteriz. Ekran değişimlerinde her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanan firmamız, aynı zamanda son teknoloji ekipmanlar ile değişim yapar. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde telefonlarınızda ekran parlaklığı, dokunmatik hassasiyeti ve hızı eski performansına geri döner. Firmamızda siz değerli müşterilerimiz için;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile değişim hizmeti verilir.
  • Ayrıca ekran değişimleri için en az 6 parça ve işçilik garantisi sunulur.
  • Değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan verileriniz silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimi sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde yapılır.

Samsung Galaxy M31 Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung Galaxy M31 ekran değişimi teknik servisimizde oldukça hızlı ve pratik bir şekilde yapılır. Uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilen ekran değişimlerinde yapıştırıcı maddenin kuruması ve değişimin ardından yeni ekranın test edilmesi ile bir ekran değişimi ortalama 45 ila 60 dakika arasında zaman alır. Ancak servisimizin yoğun olduğu zamanlarda ekran değişimi süresi farklılıklar gösterebilir.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Ekran değişimi hizmetlerinde uzman ekibi ile profesyonel çözümler sunan firmamız, değişim hizmetlerinde her zaman steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarını kullanır.

Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarda yer alan bilgiler asla silinmez. Telefonlarda ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri ile hizmet verilir.

Bunların yanı sıra değişim sonrasında telefon ekranlarınız çeşitli testlerden geçirilir ve aynı zamanda sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilirsiniz. Değişim sonrası ise sizlerin de onayı alınarak teslimat yapılır.

Samsung Galaxy M31 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Samsung telefonların ekran değişimleri konusunda oldukça uygun fiyat aralıkları ile hizmet veren firmamız, kaliteden asla ödün vermez ve sizlere kalıcı çözümler sunar. Sizler de ekran değişiminde kalite ve uygun fiyatı bir arada görmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve ekran sorunlarınızı kısa sürede ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi