Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda oluşan kırık, çizik, çatlak ya da ekran dokunmatiği arızası gibi tüm sorunları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturabilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimi sırasında son teknoloji ekipmanlar ile hizmet verilir. Orijinale en yakın ekranlar sayesinde ise telefonlarınızdaki dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından kayıp yaşamaz. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri daima orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda bulunan veriler hiçbir şekilde silinmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman parça ve işçilik garantisi ile sunulur.
  • Tüm değişimleri steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında gerçekleştirilir.
  • Aynı zamanda tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde yapılır.

Samsung Galaxy Note 10 Lite ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alternatif çözümler sunan telefon servisimiz, aynı zamanda kargo gönderim hizmeti ile ekran değişimleri yapar. Sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm sorunlar için cep telefonlarınızı servisimize gönderebilirsiniz. Servisimize ulaşan telefonlarınızda aynı gün ekran değişimi yapılır ve bunun ardından yine kargo ile tarafınıza geri gönderilir. Kargo ücretleri ise firmamız tarafından ödenir. Servisimizde çizik, çatlak ya da kırık ekran değişimi hizmetleri aynı zamanda garanti kapsamında gerçekleştirilir. Telefon ekranlarınızda oluşan tüm sorunları sizler de en az 6 ay parça ve işçilik garantili hizmetlerimiz ile kısa süre içerisinde çözüme ulaştırabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve hızlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda bilgi güvenliğini her zaman için ön planda tutar. Ekran değişimleri sırasında tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur ve değişim esnasında kesinlikle yapıştırıcı madde kullanılmaz. Diğer yandan servisimiz bünyesinde yapılan ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez. Çünkü uzman ekibimiz telefonlarınızda yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bu sayede telefonlarınızda yer alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgiler asla silinmez ya da kaybolmaz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Garantili Ekran Değişimi

Siz müşterileri için garanti kapsamında hizmetler sunan firmamız, hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresidir. Telefon servisimizde Samsung garantili ekran değişimi hizmetleri en az 6 ay parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunulur. Telefon ekranlarınızda yaşadığınız sorunlar için sizler de güvence altında bir hizmet almak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca değişim sonrasında yaşadığınız ekran sorunları için de servisimize gelerek ücretsiz destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung telefonların ekran değişimlerinde hızlı ve güvenilir çözümlerin en doğru adresi olan firmamız, siz müşterileri için alanında uzman bir ekip ile profesyonel çözümler sunar. Servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Ekran değişiminin hemen ardından telefonlarınızda gerekli testler ve kontroller yapılır. Eğer herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de değişim sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimiz aynı zamanda kargo gönderim hizmetleri ile sizlere yardımcı olur. Servisimize gelme imkanınız olmasa dahi telefonlarınızı kargo yoluyla bizlere gönderebilir ve ekranlarınızda meydana gelen sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Kargo ile telefon servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız, aynı gün içerisinde ekran değişimi yapılarak yine kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Bunun yanında kargoyla yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır.

Samsung Galaxy Note 10 Lite Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Samsung telefonlarınızın ekran değişimlerinde sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler arıyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen bizimle iletişime geçin ve profesyonel çözümlerimizden yararlanın. Telefon servisimiz sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalardan biridir. Sizler de kalite ve performans açısından verimli bir hizmet almak için bir an önce bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi