Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi ile sizler de telefon ekranlarınızda meydana gelen tüm problemleri ortadan kaldırabilir ve alanında uzman ekibimiz ile her zaman kaliteli çözümler elde edebilirsiniz. Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar ve son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Ayrıca orijinale en yakın ekranlar ile yapılan değişimler sonrasında telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özellikler performans açısından düşüş meydana gelmez. Bunların yanı sıra servisimizde siz değerli müşterilerimiz için;

  • Ekran değişimleri her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Değişim hizmetleri her zaman parça ve işçilik garantisi ile yapılır.
  • Steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında işlem yapılır.
  • Bunun yanında değişim sırasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S10 Lite ekran değişimi hizmetleri ile telefonlarınızı kargo yoluyla servisimize gönderebilir ve ekranlarınızda yaşadığınız sorunları bu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunu cep telefonlarınızda ekran değişimleri kısa süre içerisinde yapılır ve ardından telefonlarınız yine kargo yoluyla tarafınıza geri gönderilir. Ayrıca kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmamız tarafından karşılanır. Telefon servisimizde garantili ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olunur. Çatlak, çizik ya da kırık ekran değişimi hizmetleri için sizler de firmamıza gelebilir ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Telefon servisimizde ekran değişimleri her zaman uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Değişim sırasında tüm işlemler sizlerin yanında ve gözü önünde gerçekleştirilir. Ekran değişimi ardından ise yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Yapılan kontroller sonucunda herhangi bir ekran sorunu gözükmüyorsa sizlerin de onayına sunularak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca sizler de ekran değişimi sonrasında kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Panelli Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere kaliteli ve profesyonel çözümler sunan firmamız, panelli ekran değişimleri yaprak da bunu açıkça ortaya koyar. Servisimizde ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır. Panelli ekran değişimleri sayesinde telefon ekranlarınızı oluşturan iç ekran, dokunmatik panel, ön cam ve dış panel gibi tüm parçalar değiştirilir. Böylece daha sonradan ekranlarınızda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Samsung telefonlarınızın ekranlarında yaşadığınız tüm sorunlar için her zaman bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Servisimize gelme imkanınız olmasa dahi telefonlarınızı kargo ile servisimize gönderebilir ve bu şekilde kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri ile ekranlarınızda yaşadığınız sorunları kısa sürede giderebilirsiniz. Servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınız kısa süre içerisinde ekran değişimi yapılarak tekrar kargo ile adresinize kadar geri gönderilir. Bunun yanında kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri çift taraflı olarak firmamıza aittir.

Samsung Galaxy S10 Lite Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Telefon servisimizde tüm ekran değişimleri deneyimli ve uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bu sayede telefonlarınızda yer alan bilgiler hiçbir şekilde silinmez. Ekran değişimi sırasında uzman ekibimiz telefonlarınızın yalnızca görüntü birimi üzerinde işlemler yapar. Bellek birimi üzerinde herhangi bir işlem yapılmadığı için bilgileriniz asla zarar görmez ya da silinmez. Sizler de telefonlarınızdaki alan fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi veriler silinmeden bir Samsung ekran değişimi hizmeti almak istiyorsanız, hemen firmamıza gelebilir ya da telefonlarınızı kargo ile bizlere gönderebilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Lite Ucuz Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman kaliteli ve uygun fiyatlı çözümler sunan firmamız, sektör genelinde en ucuz ekran değişimi yapan firmalar arasında yer alır. Sizler de kaliteli bir hizmetin yanı sıra uygun fiyatlı ekran değişimleri için bizi tercih edin ve bütçenize uygun çözümlere teknik servisimiz ile ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi