Samsung Galaxy S20 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 ekran değişimi alanında uzman ve deneyimli bir kadro tarafından yapılan firmamızda, her zaman son teknoloji ekipmanlar ile değişim hizmetleri sunulur. Bunun yanında orijinale en yakın Samsung ekranlar ile değişim yapılır ve böylece ekran parlaklığı, dokunmatik hızı ve seviyesi tamamen eski haline geri döner. Firmamız ekran değişimlerinde siz müşterileri için;

  • Her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanır.
  • Bunun yanında ekran değişimlerinde en az 6 ay süre ile parça ve işçilik garantili hizmetler verir.
  • Ayrıca ekran değişiminin ardından telefonlarınızda yer alan bilgiler asla silinmez ya da zarar görmez.
  • Ekran değişimi sırasında yapılan tüm işlemler kameralar ile kayıt altına alınır.

Samsung Galaxy Ekran Değişimi Nasıl Yapılır?

Teknik servisimizde ekran değişimleri daima uzman ve deneyimli bir kadro ile yapılır. Bunun yanında değişim sırasında son teknoloji ekipmanlardan yararlanılarak ekran sorunları giderilir. Cihazınız için en uygun ortamların oluşturulduğu teknik servisimiz, sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış olan teknik servis odalarında işlem yapar.

Bunların yanı sıra servisimizde ekran değişimleri sonrasında yeni ekran üzerinde birtakım testler ve kontroller gerçekleştirilir. Aynı zamanda sizler de telefon ekranlarınızı kontrol edebilir ve onay vermenizin ardından kısa süre içerisinde telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Ekran değişimlerinde en az 6 ay parça ve işçilik garantisi sunan servisimiz, değişim sonrasında bilgilerinizin silinmemesi için elinden geleni yapar. Böylece telefonlarınızda yer alan özel verileriniz asla silinmez ya da zarar görmez. Ayrıca teknik servisimizde Samsung telefonlarda ön cam değişimi değil, her zaman panelli ekran değişimleri yapılır.

Samsung Galaxy S20 Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 ekran değişimi teknik servisimizde oldukça uygun fiyat aralıkları ile yapılır. Kaliteli hizmetin yanı sıra fiyat konusunda sizlere uygun çözümler sunan firmamız ile sektör genelindeki en uygun fiyat çözümleri ile ekran değişimi yaptırmanız mümkündür. Siz de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çözümler için bizi tercih edebilir ve ekran sorunlarınızı bizimle kısa sürede çözüme ulaştırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi