Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi için sizler de hemen telefon servisimiz ile iletişime geçin ve konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz ile hızlı ve kaliteli çözümler elde edin. Telefon servisimizde ekran değişimleri için her zaman orijinale en yakın Samsung ekranlar kullanılır. Ayrıca ekran değişimleri son teknoloji ekipmanlar ile yapılır. Bunun yanında orijinale en yakın ekranlar ile telefonlarınızda dokunmatik hızı, dokunmatik hassasiyeti ve ekran parlaklığı gibi özelliklerde performans açısından değişiklik yaşanmaz. Ayrıca servisimizde siz değerli müşterilerimiz için ekran değişimleri;

  • Her zaman orijinale en yakın ekranlar ile yapılır.
  • Ayrıca değişim sonrasında telefonlarınızda yer alan veriler asla silinmez.
  • Bunun yanında değişimler daima parça ve işçilik garantisi ile gerçekleştirilir.
  • Değişimler için steril ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odalarında yapılır.
  • Ekran değişimi esnasında ise tüm işlemler sizlerin gözü önünde olur.

Samsung Galaxy S20+ Plus ekran değişimi ile sizler de cep telefonlarınızı servisimize gönderebilir ve ekran sorunlarınızı bu şekilde giderebilirsiniz. Kargo ile servisimize göndermiş olduğunuz telefonlarınızda ekran değişimleri kısa sürede içerisinde yapılır ve ardından yine kargo ile telefonlarınız geri gönderilir. Kargo ücretleri ise çift taraflı olarak firmanız tarafından karşılanır. Bunun yanında servisimiz bünyesinde ekran değişimleri her zaman garanti kapsamında yapılır. Sizler de kırık, çizik ya da çatlak ekran değişimi hizmetleri için hemen servisimize gelin ve en az 6 ay parça ve işçilik garantili değişim hizmetleri alın.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi Ne Kadar Sürer?

Samsung ekran değişimi hizmetleri ile sizlere alanında uzman bir ekip ile yardımcı olan firmamız, aynı zamanda hızlı çözümler sunar. Telefon servisimizde ekran değişimleri yaklaşık olarak 45 ila 60 dakika gibi kısa bir süre içerisinde yapılır. Bunun yanında değişim sırasında yapılan işlemlerin tamamı sizlerin yanında ve gözü önünde olur. Ekran değişimi ardından yeni ekranlarınızda çeşitli testler ve kontroller gerçekleştirilir. Bunun ardından herhangi bir sorun gözükmüyorsa sizlerin de onayı alınarak telefonlarınız teslim edilir. Ayrıca değişim sonrasında sizler de kendi ekranlarınızı kontrol edebilir ve bunun ardından telefonlarınızı teslim alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S20+ Plus Ekran Değişimi Sonrasında Bilgilerim Silinir Mi?

Servisimizde bünyesinde çizik, çatlak ve kırık ekran değişimi hizmetleri uzman bir ekip ile gerçekleştirilir. Bunun yanında sizlere sunduğumuz en önemli avantajlardan biri ekran değişimi sonrasında telefonlarınızda yer alan bilgilerin hiçbir şekilde silinmemesidir. Bunun nedeni uzman ekibimizin ekran değişimi sırasında yalnızca görüntü birimi üzerinde işlem yapmasıdır. Yani telefonlarınızda bellek birimi üzerinde herhangi bir çalışma yapılmadığı için fotoğraf, video, rehber, oyun ve uygulama gibi bilgilerimiz asla silinmez ya da zarar görmez.

Kargo ile Cihaz Gönderimi

Telefon servisimiz sayesinde sizler de kargo ile cihaz gönderimi yapabilir ve bu şekilde ekranlarınızda yaşadığınız sorunlara kaliteli çözümler bulabilirsiniz. Teknik servisimize gelme durumun olmaması halinde sizler de kargo ile telefonlarınızı bizlere gönderin ve aynı yaptığımız ekran değişimleri sonrasında telefonlarınızı en kısa sürede geri gönderelim. Teknik servisimizde kargo ile yapılan ekran değişimlerinde kargo ücretleri bizzat firmamız tarafından karşılanır. Böylece gönderim hizmetlerinde hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz.

Samsung Galaxy S20+ Plus Panel ve Ekran Değişimi

Siz müşterileri için her zaman hızlı ve kaliteli çözümler ile öne çıkan firmamız, aynı zamanda panelli ekran değişimleri ile sizlere yardımcı olur. Servisimizde ön cam değişimi değil, daima panelli ekran değişimleri yapılır. Böylece ekranlarınızı meydana getiren ön cam, iç ekran, dokunmatik panel ve dış panel gibi parçaların tamamı değiştirilir. Bunun yanında panelli ekran değişimi ile ekranlarınızda ilerleyen zamanlarda sarı leke ya da beyaz nokta gibi sorunlar meydana gelmez.

Samsung Galaxy S20+ Plus Uygun Fiyatlı Ekran Değişimi

Sizler de hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ekran değişimi hizmetleri için hemen bizimle iletişime geçin ve uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler elde etme şansını yakalayın. Sektör genelinde en ucuz ekran değişimi hizmetleri ile sizlere yardımcı olan firmamız, kaliteden ödün vermeden ekran değişimleri yapar. Bu nedenle bütçenize uygun bir ekran değişimi için sizler de bizi tercih edin ve yaşadığınız ekran sorunlarından kurtulun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara & Bilgi Al
Adres Bilgisi